Konto Premium

Czarna Wyspa cały film

Konto Premium

Czarna Wyspa – opis fabuły

Po tragicznej śmierci rodziców Jonas, który niedawno skończył liceum, przeprowadza się na wyspę na Morzu Północnym, żeby zamieszkać z dziadkiem. Ta wielka zmiana w jego życiu zbiega się też z pierwszą wielką miłością. Chłopak zakochuje się w młodej nauczycielce Helenie, co wprowadza mu w głowie jeszcze większy zamęt. Kobieta zauważa talent pisarski Jonasa i pomaga mu go rozwinąć, przy okazji wykorzystując zdobyte zaufanie do nawiązania bliskiej relacji z podopiecznym. Chłopak nie ma jednak pojęcia, że Helena tak naprawdę realizuje groźny plan. Wielowymiarowy thriller o katastrofalnej w skutkach relacji ucznia i nauczycielki.

Obsada aktorska w filmie „Czarna Wyspa”

Aktorzy:

  • Philip Froissant jako Jonas Hansen
  • Alice Dwyer jako Helena Jung
  • Hanns Zischler jako Friedrich Hansen
  • Mercedes Müller jako Nina Cohrs
  • Lieselotte Voss jako Jule
  • Sammy Scheuritzel jako Florian
  • Jodie Leslie Ahlborn jako Matka Jonasa
  • Marco Wittorf jako Ojciec Jonasa
  • Verena Jost jako Kuzynka Jonasa

Gdzie obejrzeć cały film Czarna Wyspa online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Podsumowanie

Film “Czarna Wyspa” otrzymał różne oceny na popularnych stronach filmowych. Na Filmwebie zdobył ocenę 4,8, na IMDb 5,2, a na TMDb 6. Jest to thriller, który może przyciągnąć uwagę pewnej grupy widzów, ale niekoniecznie wszystkich.

Dla osób lubiących napięcie i tajemnicze historie, “Czarna Wyspa” może być interesującym wyborem. Film ten zapewnia pewną dawkę adrenaliny i nieprzewidywalnych zwrotów akcji, które mogą trzymać w napięciu. Osoby ceniące sobie zagadki i rozwiązujące je wraz z bohaterami mogą również znaleźć w nim coś dla siebie.

Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej lżejsze i przewidywalne filmy, “Czarna Wyspa” może okazać się zbyt intensywny. Nie jest to produkcja dla osób o słabych nerwach lub nieprzyzwyczajonych do tego typu gatunku filmowego.

Podsumowując, “Czarna Wyspa” to thriller, który może przyciągnąć uwagę widzów poszukujących napięcia i tajemniczych historii. Jednakże, dla osób preferujących lżejsze filmy lub nieprzyzwyczajonych do tego gatunku, może okazać się zbyt intensywny.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo