Konto Premium

Cynicy i praktycy cały film

Konto Premium

Cynicy i praktycy: Walka o burmistrza

Główny konsultant Demokratów, Gary Zimmer (Steve Carell), dostrzega szansę odzyskania poparcia wyborców w samym sercu Ameryki, gdy film nakręcony przez farmera-pasjonata i emerytowanego pułkownika piechoty morskiej (Chris Cooper) zyskuje popularność w sieci. Po długim i ciężkim dniu pracy w roli parobka Gary przekonuje farmera, by ten kandydował na burmistrza. Jednak gdy Republikański Komitet Narodowy stawia mu czoła i wysyła jego błyskotliwego wroga, Faith Brewster (Rose Byrne), Gary jest bardziej niż gotowy, aby podnieść poprzeczkę i zmienić ten lokalny wyścig w zabawne zawody w przeciąganiu liny.

Obsada aktorska w filmie „Cynicy i praktycy”

Aktorzy:

 • Steve Carell jako Gary Zimmer
 • Rose Byrne jako Faith Brewster
 • Mackenzie Davis jako Diana Hastings
 • Chris Cooper jako Jack Hastings
 • Natasha Lyonne jako Tina
 • Topher Grace jako Kurt
 • Debra Nelson jako Kobieta w ratuszu
 • Will Sasso jako Duży Mike
 • Brent Sexton jako Burmistrz Braun

Gdzie obejrzeć cały film Cynicy i praktycy online

Netflix: Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów VOD na świecie. Oferuje szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Posiada własne produkcje, takie jak “Stranger Things” czy “The Crown”. Serwis oferuje również funkcję personalizacji rekomendacji, dzięki czemu użytkownicy mogą otrzymywać propozycje dostosowane do swoich preferencji.

Amazon Prime Video: Amazon Prime Video to platforma streamingowa oferowana przez Amazon. Oprócz filmów i seriali, serwis oferuje również dostęp do muzyki, e-booków i innych treści. Amazon Prime Video posiada własne produkcje, takie jak “The Marvelous Mrs. Maisel” czy “The Boys”. Dodatkowo, subskrybenci Amazon Prime mają dostęp do bezpłatnej wysyłki zamówień z platformy Amazon.

iTunes: iTunes to platforma cyfrowej dystrybucji multimedialnej stworzona przez Apple. Użytkownicy mogą kupować i pobierać filmy, muzykę, podcasty i inne treści. iTunes oferuje szeroki wybór filmów zarówno do zakupu, jak i wypożyczenia. Serwis umożliwia również tworzenie list odtwarzania i synchronizację treści z urządzeniami Apple.

Rakuten TV: Rakuten TV to europejski serwis VOD oferujący filmy i seriale w formacie HD i 4K. Serwis umożliwia zarówno zakup, jak i wypożyczenie filmów. Rakuten TV współpracuje z wieloma wytwórniami filmowymi, co pozwala na dostęp do szerokiej gamy tytułów. Dodatkowo, serwis oferuje sekcję darmowych filmów, które można obejrzeć bezpłatnie z krótkimi reklamami.

Ciekawe informacje o „Cynicy i praktycy”

 • W części zainspirowanej wyborami uzupełniającymi w 2017 roku do 6. okręgu kongresowego w stanie Georgia, gdzie Demokraci i Republikanie oraz grupy ich wspierające wydały łącznie ponad 55 milionów dolarów – najdroższe wybory do Kongresu w historii Stanów Zjednoczonych.
 • Podczas przerw od nagrywania Jon Stewart i Steve Carell udawali się do zgromadzonych miejscowych mieszkańców, aby podpisywać autografy, robić sobie zdjęcia i opowiadać żarty.
 • Część tego filmu została nakręcona w Rockmart, GA latem 2019 roku.
 • Podczas przeglądania mieszkania Gary’ego kamera pokazuje lody Ben & Jerry’s “Stephen Colbert’s Americone Dream” na podłodze przy łóżku. Stephen Colbert i Steve Carell pracowali z Jonem Stewartem nad programem Daily Show.
 • Kiedy Gary Zimmer (Steve Carell) pierwszy raz wjeżdża do Deerlaken, Wisconsin, przestawia radio na program National Public Radio “Fresh Air with Terry Gross”. Fragment, który słyszymy, jest prawdziwy; to wywiad, który Gross przeprowadziła z Toddem S. Purdumem na temat jego książki “Something Wonderful: Rodgers and Hammerstein’s Broadway Revolution”, który po raz pierwszy został wyemitowany 9 kwietnia 2018 roku. Postać prostytutki, o której wspomina Gross, to Suzy z musicalu “Pipe Dream” Rogersa i Hammersteina (opartego na powieści Johna Steinbecka “Cannery Row”), a piosenkarką, którą Gross chwali, jest Laura Osnes, która zagrała Suzy w koncertowej produkcji “Pipe Dream” w 2012 roku w New York City Center Encores! Ciekawostką jest, że w momencie pojawienia się tego fragmentu radiowego w filmie wydawał się on apolityczny, podczas gdy w połowie 2021 roku Laura Osnes stała się centralną postacią kontrowersyjnej historii, kiedy zrezygnowała z koncertowej produkcji Crazy For You w East Hampton, Nowy Jork, po tym jak producenci nakazali szczepienia przeciwko COVID-19 dla wykonawców, a ona odmówiła szczepienia. Jej podane powody odmowy nawiązywały do dezinformacji na temat szczepionek i pseudonauki, które (według sondażu Gallupa z września 2021 roku) były znacznie bardziej prawdopodobne do uwierzenia przez konserwatystów niż przez liberałów. Artykuł NPR z grudnia 2021 roku informuje, że badania Kaiser wskazują, że osoba niezaszczepiona przeciwko COVID ma trzy razy większe prawdopodobieństwo skłonności do Republikanów niż do Demokratów.

Podsumowanie

Film “Cynicy i praktycy” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,8, na IMDb 6,3, a na TMDb 6,1.

Bazując na tych ocenach, można stwierdzić, że film może przypaść do gustu osobom lubiącym filmy z gatunku dramatu i komedii. Jednakże, ze względu na średnie oceny, nie jest to produkcja, która zadowoli każdego widza.

Dla osób ceniących głębsze przesłanie i emocjonalne historie, “Cynicy i praktycy” może być interesującym wyborem. Film prawdopodobnie porusza tematy uniwersalne i dotykające ludzkich relacji oraz konfliktów.

Jednakże dla widzów preferujących dynamiczną akcję i niesamowite efekty specjalne, ten film może okazać się mniej atrakcyjny.

Podsumowując, “Cynicy i praktycy” to dramatyczno-komediowa produkcja, która może przyciągnąć uwagę osób poszukujących filmów o głębszym przesłaniu i relacjach międzyludzkich. Jednakże ze względu na średnie oceny, nie jest to film dla każdego.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo