Konto Premium

Cwaniaki z Hollywood cały film

Konto Premium

Cwaniaki z Hollywood

Producent filmowy Max Barber od wielu lat zajmuje się kręceniem, nie tylko filmów. Nawet po największej klapie (czyli zawsze) udaje mu się jakoś wyjść na swoje. Tym razem jednak sytuacja jest podbramkowa, bo Max winien jest forsę mafii i szansa na szczęśliwe zakończenie niepokojąco się oddala. Krótko mówiąc albo znajdzie się kasa, albo to Max się znajdzie… w betonowych butach na dnie oceanu. Z nożem na gardle niektórzy okazują się wyjątkowo kreatywni.

Max wpada na genialny, choć odrobinę wątpliwy moralnie pomysł. Do nowej, wybitnie niebezpiecznej roli zatrudnia starzejącego się gwiazdora Duke’a Montanę, który słynie z tego, że nie korzysta z pomocy kaskaderów. Duke zostaje wysoko ubezpieczony, a Max musi tylko dopilnować, żeby na planie wydarzył mu się śmiertelnie nieprzyjemny wypadek. Jest tylko jedno „ale” – Duke z każdego wypadku wychodzi bez szwanku tworząc kreację na miarę Oscara, a jedną złotą figurką mafii się nie spłaci…

Obsada aktorska w filmie „Cwaniaki z Hollywood”

Aktorzy:

 • Robert De Niro jako Max Barber
 • Tommy Lee Jones jako Duke Montana
 • Morgan Freeman jako Reggie Fontaine
 • Zach Braff jako Walter Creason
 • Emile Hirsch jako James Moore
 • Sheryl Lee Ralph jako Bess Jones
 • Kate Katzman jako Megan Albert
 • Eddie Griffin jako Devon
 • Chris Mullinax jako Bob Stillwater

Gdzie obejrzeć cały film Cwaniaki z Hollywood online

1. Canal + Premiery: Film można obejrzeć na platformie Canal + Premiery, która jest częścią oferty telewizyjnej Canal +. Serwis ten oferuje szeroki wybór filmów, w tym wiele premierowych produkcji. Canal + Premiery jest dostępne dla abonentów Canal +.

2. Player+: Player+ to polska platforma VOD, która oferuje dostęp do różnorodnych filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten umożliwia oglądanie treści zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Player+ oferuje także funkcje takie jak możliwość pobierania treści oraz personalizowane rekomendacje.

3. Amazon Prime Video: Amazon Prime Video to popularna międzynarodowa platforma VOD, która oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten jest dostępny na różnych urządzeniach i oferuje funkcje takie jak personalizowane rekomendacje, możliwość pobierania treści oraz oglądanie w jakości 4K.

4. Play Now: Play Now to platforma VOD oferowana przez polskiego operatora telekomunikacyjnego Play. Serwis ten umożliwia oglądanie filmów, seriali i programów telewizyjnych na różnych urządzeniach. Play Now oferuje także funkcje takie jak personalizowane rekomendacje oraz możliwość pobierania treści.

5. Polsat: Polsat to polska stacja telewizyjna, która oferuje również dostęp do filmów i seriali poprzez swoją platformę VOD. Serwis ten umożliwia oglądanie treści na komputerze, telewizorze oraz urządzeniach mobilnych. Polsat VOD oferuje różnorodne filmy i seriale, w tym wiele polskich produkcji.

6. Cineman: Cineman to polska platforma VOD, która skupia się głównie na filmach niezależnych i artystycznych. Serwis ten oferuje szeroki wybór filmów z różnych gatunków, w tym produkcje zagraniczne i polskie. Cineman umożliwia oglądanie filmów na komputerze oraz urządzeniach mobilnych.

7. Rakuten TV: Rakuten TV to międzynarodowa platforma VOD, która oferuje dostęp do różnorodnych filmów i seriali. Serwis ten jest dostępny na różnych urządzeniach i oferuje funkcje takie jak personalizowane rekomendacje oraz możliwość pobierania treści. Rakuten TV oferuje także możliwość zakupu lub wypożyczenia filmów.

Ciekawe informacje o „Cwaniaki z Hollywood”

 • Film jest dedykowany “Z miłością dla pamięci Harry’ego Hurwitza”, pisarza i reżysera oryginalnego filmu The Comeback Trail (1982).
 • Mimo że film szeroko kpi z hollywoodzkich produkcji, a zwłaszcza westernów z przeszłości, to szczególnie odnosi się do filmu Poszukiwacze (1956): postać grana przez Duke’a Montanę (Tommy Lee Jones) w ‘Najstarszym rewolwerze na Dzikim Zachodzie’ jest określana jako “jedna ósma Czirokez”, co odnosi się do postaci granej przez Jeffrey’a Huntera w Poszukiwaczach, który również był jedną ósmą Czirokezem; niemieccy aktorzy grają Indian, co prawdopodobnie jest aluzją do Poszukiwaczy, gdzie słynnego wodza Indian zagrał urodzony w Niemczech Henry Brandon (który w swojej karierze grał wiele postaci indiańskich); pod koniec, gdy samochód przejeżdża obok kościoła, użyto słynnego końcowego ujęcia z Poszukiwaczy (oświetlone drzwi otwierające się sfilmowane od wewnątrz ciemnego obszaru).
 • Fikcyjna wytwórnia filmowa Miracle Pictures i jej slogan “Jeśli to dobry obraz, to cud”, po raz pierwszy pojawiły się w Bulwar Hollywood (1976), gdzie były własnością podejrzanego producenta o imieniu Walter Paisley, grane przez Dicka Millera. Później nazwa wytwórni i slogan pojawiły się ponownie w Amazonkach z Księżyca (1987). Oba filmy były współreżyserowane przez Joe Dante, który również wyreżyserował Przedstawienie (1993), który opowiadał o fikcyjnym horrorze o nazwie ‘Mant’, o potworze będącym w połowie człowiekiem, w połowie mrówką. W jednym momencie tego filmu, pokazany jest plakat innego fikcyjnego filmu o nazwie ‘Mantula’, który opowiada o potworze będącym w połowie człowiekiem, w połowie tarantulą.
 • Obsada filmu obejmuje czterech laureatów Oscara: Roberta De Niro, Tommy’ego Lee Jonesa, Morgana Freemana i Nicka Vallelongę.

Podsumowanie

Film “Cwaniaki z Hollywood” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,4, na IMDb 5,7, a na TMDb 5,9. Te oceny sugerują, że film może być średnio oceniany przez widzów.

Jako komedia kryminalna, “Cwaniaki z Hollywood” może przypaść do gustu osobom lubiącym tego rodzaju filmy. Jeśli lubisz humor oparty na sytuacjach komicznych i niekonwencjonalnych bohaterach, ten film może być dla ciebie. Ponadto, jeśli interesujesz się tematyką kryminalną i lubisz śledzić intrygi oraz zagadki, to również możesz znaleźć w nim coś dla siebie.

Jednakże, jeśli oczekujesz głębokiej fabuły lub bardziej wyszukanych żartów, “Cwaniaki z Hollywood” może Cię rozczarować. Film ten skupia się głównie na humorze i rozrywce, więc jeśli preferujesz bardziej poważne kino lub nie przepadasz za komediami kryminalnymi, ten film może nie być dla Ciebie.

Podsumowując, “Cwaniaki z Hollywood” to komedia kryminalna o średnich ocenach. Może przypaść do gustu osobom lubiącym tego rodzaju filmy i poszukującym lekkiej rozrywki, ale może nie spełnić oczekiwań widzów preferujących bardziej ambitne produkcje.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo