Konto Premium

Come Play cały film

Konto Premium

Koszmar wirtualnej rzeczywistości – premiera filmu “Come Play”

Jacob Chase przedstawia swoje najnowsze dzieło – horror “Come Play”. Film ten już zdążył zawrócić w głowach widzów, a jego premiera odbyła się 28 października 2020 roku.

“Come Play” to opowieść o przerażającym potworze, który wykorzystuje technologię i wirtualną rzeczywistość, by przeniknąć do naszego świata. Głównym bohaterem jest samotny chłopiec Oliver, który odkrywa tajemniczą książkę o potworze o imieniu Larry. Kiedy Larry zaczyna przejmować kontrolę nad życiem Olivera, chłopiec musi znaleźć sposób, by go powstrzymać, zanim będzie za późno.

Reżyserem filmu jest Jacob Chase, który nie tylko wyreżyserował produkcję, ale również napisał jej scenariusz. Jego kreatywność i umiejętność budowania napięcia sprawiają, że “Come Play” to prawdziwy horrorowy majstersztyk.

Film został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych i trwa 96 minut. W rolach głównych występują Azhy Robertson jako Oliver, Gillian Jacobs jako matka chłopca oraz John Gallagher Jr. jako ojciec.

“Come Play” to nie tylko kolejny horror – to opowieść o strachu przed technologią i o tym, jak potrafi ona przenikać do naszego codziennego życia. Czy Oliverowi uda się pokonać Larry’ego i odzyskać kontrolę nad swoim światem? Przekonamy się już niedługo, gdy film trafi na ekrany kin.

Fabuła filmu “Come Play”

Mały Oliver czuje się inny i samotny. Od urodzenia nie mówi i porozumiewa się ze światem za pomocą smartfona i tabletu. Pewnego dnia za pośrednictwem tajemniczej aplikacji kontaktuje się z nim ktoś z innego świata oferując przyjaźń. Chłopiec jest szczęśliwy, że znalazł prawdziwego przyjaciela, nie podejrzewając, że właśnie wpuścił do naszego świata istotę o mrocznej duszy. Gdy rodzice Olivera zorientują się co się dzieje, wrota do innego świata będą już otwarte, a ich zamknięcie wymagać będzie potwornej ofiary.

Obsada aktorska w filmie „Come Play”

Aktorzy:

 • Azhy Robertson jako Oliver
 • Gillian Jacobs jako Sarah
 • John Gallagher Jr. jako Marty
 • Winslow Fegley jako Byron
 • Jayden Marine jako Mateo
 • Gavin MacIver-Wright jako Zach
 • Rachel Wilson jako Jennifer
 • Alana-Ashley Marques jako Aide
 • Dalmar Abuzeid jako Pan Calarco

Ciekawe informacje o „Come Play”

 • Reżyser Jacob Chase przez wiele lat tworzył nawiedzone domy na Halloween, co pozwoliło mu doskonalić umiejętność tworzenia praktycznych rekwizytów i kukiełek. Dlatego ekipa filmu stworzyła 9-stopowy (2,74 metra) model stworzenia, który jest poruszany przez kukiełkarzy.
 • Żona scenarzysty i reżysera Jacoba Chase’a pracuje z dziećmi ze spektrum autyzmu, co pozwoliło mu przez lata zbliżyć się do tej społeczności. To pomogło mu w pisaniu postaci Olivera.
 • Film jest oparty na krótkometrażówce z 2017 roku.

Podsumowanie

Film “Come Play” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,3, na IMDb 5,7, a na TMDb 6,4. To oznacza, że opinie widzów są podzielone.

“Come Play” to horror, który może przyciągnąć uwagę miłośników tego gatunku. Osoby lubiące dreszczyk emocji i napięcie będą zainteresowane tym filmem. Z kolei dla tych, którzy nie przepadają za straszakami i nie lubią oglądać filmów z elementami grozy, “Come Play” może być mniej atrakcyjny.

Oceny na różnych platformach sugerują, że film ma swoje mocne i słabe strony. Dlatego warto go obejrzeć i samodzielnie ocenić czy jest to produkcja, która przypadnie do gustu. Niezależnie od ocen, warto pamiętać, że gust kinowy jest subiektywny i to co jednemu osobie się podoba, innemu może się nie spodobać.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo