Konto Premium

Cieśnina Block Island cały film

Konto Premium

Cieśnina Block Island

Akcja filmu dzieje się na słabo zaludnionej wyspie. Młody mężczyzna Harry (Chris Sheffield) odkrywa, że od jakiegoś czasu jego ojciec (Neville Archambault) dziwnie się zachowuje. Wybiera jedzenie z lodówki, patrzy się na zwierzęta i ma zaniki pamięci. Zbiega się to w czasie z innymi niewytłumaczalnymi wydarzeniami. Na wyspie masowo zaczynają ginąć zwierzęta, przede wszystkim ryby, które mieszkańcy znajdują tysiącami na plażach.

Harry postanawia zbadać tajemnicze zniknięcia ryb i dziwne zachowanie ojca. Wraz z grupą przyjaciół rozpoczyna własne śledztwo, próbując odkryć przyczynę tych zdarzeń. Podczas swoich poszukiwań odkrywają, że na wyspie działa tajemnicza organizacja, która prowadzi eksperymenty biologiczne.

Okazuje się, że organizacja jest odpowiedzialna za masowe ginienie ryb oraz za zmiany w zachowaniu ojca Harry’ego. Eksperymenty mają na celu stworzenie nowego gatunku ryb, które będą miały zdolność do szybkiego rozmnażania się i dostarczania pożywienia dla ludności wyspy.

Harry i jego przyjaciele postanawiają powstrzymać organizację i ujawnić jej działania. Wkraczają na teren tajnej bazy, gdzie dochodzi do dramatycznej konfrontacji. W trakcie walki udaje im się zniszczyć laboratorium i uwolnić ryby.

Film kończy się sukcesem bohaterów, którzy odkrywają prawdę i powstrzymują organizację przed kontynuowaniem swoich nieetycznych eksperymentów. Wyspa odzyskuje spokój, a Harry odnajduje swojego prawdziwego ojca, który powoli wraca do normalności.

Obsada aktorska w filmie „Cieśnina Block Island”

Aktorzy:

 • Michaela McManus jako Audry
 • Neville Archambault jako Tom
 • Jim Cummings jako Dale
 • Ryan O’Flanagan jako Paul
 • Chris Sheffield jako Harry
 • Jeremy Holm jako Kurt
 • Willie C. Carpenter jako Dyrektor Rogers
 • Heidi Niedermeyer jako Jen
 • Matthew Lawler jako Oficer McGarry

Gdzie obejrzeć cały film Cieśnina Block Island online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix produkuje również własne oryginalne treści, takie jak popularne seriale “Stranger Things” czy “The Crown”. Platforma oferuje różne plany subskrypcji, które umożliwiają oglądanie treści na różnych urządzeniach i w różnych jakościach.

Ciekawe informacje o „Cieśnina Block Island”

 • Block Island Sound to cieśnina w otwartym Oceanie Atlantyckim, o szerokości około 10 mil (16 km), oddzielająca Block Island od wybrzeża głównej części Rhode Island w Stanach Zjednoczonych.
 • Debiut Matildy Lawler.
 • Aktorka i współgwiazda Michaela McManus jest siostrą reżyserów filmu – Kevina i Matthew McManus.

Podsumowanie

Film “Cieśnina Block Island” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 4,5, na IMDb 5,4, a na TMDb 5,2. Jest to horror, jednak nie posiadając informacji na temat fabuły, trudno jest dokładnie określić dla kogo ten film może być interesujący. Jednakże, biorąc pod uwagę ogólny gatunek filmu, można przypuszczać, że “Cieśnina Block Island” może przyciągnąć fanów horrorów zainteresowanych napięciem i tajemniczością. Osoby lubiące dreszczyk emocji i niepokojące atmosfery mogą znaleźć w tym filmie coś dla siebie. Z drugiej strony, jeśli nie jesteś fanem horrorów lub nie lubisz oglądać filmów o mrocznej tematyce, to “Cieśnina Block Island” może nie być dla Ciebie odpowiednią propozycją. Warto jednak pamiętać, że oceny filmu są subiektywne i warto samodzielnie sprawdzić ten film, aby wyrobić sobie własne zdanie.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo