Konto Premium

Cicha noc cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Cicha noc”

Para zamożnych Brytyjczyków, Nell (Keira Knightley) i Simon (Matthew Goode), postanawia zaprosić grupę przyjaciół na święta Bożego Narodzenia do swojej pięknej rezydencji z dala od zgiełku miasta. Wszystko wydaje się idealne – mają udane dzieci, oddanych przyjaciół i atmosferę radości. Jednak pod pozorami szczęścia i dobrej zabawy kryją się mroczne sekrety.

Podczas świątecznego spotkania dochodzi do przerażających zdarzeń, które zagrażają życiu zgromadzonych. Okazuje się, że przetrwanie tego czasu nie będzie łatwe. Para i ich goście muszą stawić czoła nieznanej sile, która terroryzuje ich w posiadłości.

W miarę upływu czasu, tajemnice i napięcie narastają. Z każdą kolejną nocą sytuacja staje się coraz bardziej niebezpieczna. Nell i Simon oraz ich przyjaciele muszą współpracować i znaleźć sposób na pokonanie złowrogiej siły, która ich otacza.

“Cicha noc” to film pełen napięcia i tajemniczości, który ukazuje, że nawet najbardziej pozornie idealne życie może skrywać mroczne sekrety. Czy para i ich przyjaciele będą w stanie przetrwać te przerażające święta Bożego Narodzenia i odkryć prawdę o swojej posiadłości?

Obsada aktorska w filmie „Cicha noc”

Aktorzy:

 • Keira Knightley jako Nell
 • Matthew Goode jako Simon
 • Roman Griffin Davis jako Art
 • Annabelle Wallis jako Sandra
 • Lily-Rose Depp jako Sophie
 • Kirby Howell-Baptiste jako Alex
 • Sope Dirisu jako James
 • Lucy Punch jako Bella
 • Rufus Jones jako Tony

Gdzie obejrzeć cały film Cicha noc online

1. Canal + Premiery: Film można obejrzeć na platformie Canal + Premiery. Jest to serwis VOD oferujący najnowsze premiery filmowe, seriale, dokumenty i programy rozrywkowe. Canal + Premiery jest dostępny dla abonentów platformy telewizyjnej Canal +, a także jako samodzielna usługa subskrypcyjna. Serwis oferuje wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz możliwość oglądania filmów w dowolnym czasie.

2. Polsat: Film można obejrzeć na antenie telewizji Polsat lub na ich platformie VOD – Polsat Box Go. Polsat to jedna z najpopularniejszych stacji telewizyjnych w Polsce, oferująca różnorodne programy rozrywkowe, seriale, filmy i transmisje sportowe. Polsat Box Go to płatna usługa VOD, która umożliwia dostęp do bogatej biblioteki filmowej i serialowej.

3. Cineman: Film można obejrzeć na platformie Cineman. Jest to polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Cineman działa na zasadzie subskrypcji, gdzie użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do całej biblioteki treści. Serwis charakteryzuje się intuicyjnym interfejsem, wysoką jakością obrazu i dźwięku oraz możliwością oglądania treści na różnych urządzeniach.

4. Rakuten: Film można obejrzeć na platformie Rakuten TV. Jest to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Rakuten TV działa na zasadzie płatności za konkretne treści, umożliwiając użytkownikom wynajem lub zakup filmów. Serwis jest dostępny na różnych urządzeniach i oferuje wysoką jakość obrazu i dźwięku.

Ciekawe informacje o „Cicha noc”

 • Pierwszy pełnometrażowy film fabularny dla scenarzystki i reżyserki Camille Griffin.
 • Drugi apokaliptyczny film Keiry Knightley, po występie w Przyjaciel do końca świata (2012) z udziałem Steve’a Carella.
 • Ścieżkę dźwiękową do filmu skomponował Lorne Balfe, weteran Remote Control Productions Hansa Zimmera.
 • Keira Knightley powiedziała, że film został ukończony tuż przed pierwszym lockdownem związanym z COVID-19 w Wielkiej Brytanii. Dodatkowe zdjęcia zostały wykonane we wrześniu 2020 roku, aby dokończyć film.
 • Trzej synowie scenarzystki/reżyserki Camille Griffin – Roman Griffin Davis, Gilby Griffin Davis i Hardy Griffin Davis – grają dzieci Nell (Keira Knightley) i Simona (Matthew Goode).

Podsumowanie

Film “Cicha noc” otrzymał różne oceny na stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,7, na IMDb również 5,7, a na TMDb 6,1.

Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film może przypaść do gustu osobom lubiącym filmy z gatunku dramatu i komedii. Jednakże, ze względu na średnie oceny, nie jest to film, który przypadnie do gustu każdemu.

Dla osób ceniących filmy o głębokim przekazie emocjonalnym oraz dla tych, którzy lubią połączenie dramatu z elementami humoru, “Cicha noc” może być interesującym wyborem. Jednakże dla tych, którzy preferują bardziej dynamiczne produkcje lub nie są zainteresowani tematyką poruszaną w filmie, może on okazać się mniej atrakcyjny.

Podsumowując, “Cicha noc” to film dla osób poszukujących połączenia dramatu i komedii, jednakże ze względu na średnie oceny nie jest to produkcja gwarantująca pełne zadowolenie każdemu widzowi.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo