Konto Premium

Chłopcy z paczki cały film

Konto Premium

Chłopcy z paczki: Taniec w ukryciu

Nowy Jork, rok 1968. Na imprezie urodzinowej siedmiu zaprzyjaźnionych gejów musi zmierzyć się ze skrywanymi uczuciami i nigdy niewypowiedzianą prawdą.

Grupa przyjaciół, którzy od lat tworzą tzw. “paczki” – bliskie grono osób, które wzajemnie się wspierają i chronią w społeczeństwie niezbyt przyjaznym dla homoseksualistów, spotyka się na urodzinowym przyjęciu jednego z nich. W atmosferze radości i euforii, która panuje na początku wieczoru, każdy z mężczyzn skrywa jednak swoje własne tajemnice i niezrealizowane pragnienia.

Jednym z głównych bohaterów jest Alex, który od dłuższego czasu jest zakochany w swoim najlepszym przyjacielu, Tomie. Alex nie potrafi jednak wyznać mu swoich uczuć, obawiając się odrzucenia i utraty przyjaźni. Tymczasem Tom również skrywa swoje emocje, nieświadomy tego, że Alex czuje do niego coś więcej niż tylko przyjaźń.

Kolejnym członkiem paczki jest Peter, który od lat ukrywa swoją orientację seksualną przed rodziną. Jego tajemnica zostaje jednak przypadkowo odkryta przez jednego z gości, co prowadzi do konfrontacji i trudnych rozmów z najbliższymi.

W międzyczasie, na imprezie pojawia się tajemniczy nieznajomy, który wzbudza zainteresowanie wszystkich mężczyzn. Okazuje się, że jest on byłym kochankiem jednego z bohaterów, co wywołuje burzę emocji i przeszłości, które nie zostały jeszcze do końca rozwiązane.

Podczas tej niezwykłej nocy, pełnej tańców, śmiechu i łez, bohaterowie muszą zmierzyć się ze swoimi lękami, wewnętrznymi konfliktami i odważyć się na otwarte rozmowy oraz wyznania. Przez całą noc odkrywają prawdę o sobie i swoich uczuciach, co prowadzi do nieoczekiwanych zwrotów akcji i decyzji, które na zawsze zmienią ich życie.

Obsada aktorska w filmie „Chłopcy z paczki”

Aktorzy:

 • Jim Parsons jako Michael
 • Zachary Quinto jako Harold
 • Matt Bomer jako Donald
 • Andrew Rannells jako Larry
 • Charlie Carver jako Kowboj
 • Robin de Jesus jako Emory
 • Brian Hutchison jako Alan
 • Michael Benjamin Washington jako Bernard
 • Tuc Watkins jako Hank

Gdzie obejrzeć cały film Chłopcy z paczki online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa na zasadzie subskrypcji, co oznacza, że użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do całej biblioteki treści. Netflix produkuje również własne oryginalne filmy i seriale, które zdobywają wiele nagród i cieszą się dużą popularnością. Serwis oferuje personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także umożliwia pobieranie treści offline, co pozwala na oglądanie filmów i seriali bez dostępu do internetu.

Ciekawe informacje o „Chłopcy z paczki”

 • Tuc Watkins i Andrew Rannells są parą w prawdziwym życiu.
 • “Boys in the Band” początkowo był przedstawieniem Off-Broadwayowskim, które miało premierę w kwietniu 1968 roku w Theatre 4, znajdującym się na West 54th Street między 9th a 10th Avenues i trwało ponad dwa lata. Przełomem było jego pierwsze wystawienie na Broadwayu w 2018 roku.
 • W oryginalnej sztuce występuje tylko dziewięć ról: mężczyźni, którzy zbierają się na przyjęcie urodzinowe. Podczas obsadzania roli w broadwayowskiej produkcji z 2018 roku, wiele uwagi poświęcono temu, że wszyscy aktorzy obsadzeni w dziewięć głównych ról są otwarcie gejami. Ta sama obsada powtórzyła się w filmowej adaptacji, więc ponownie cała główna obsada jest otwarcie gejowska; jednak ta adaptacja zawiera również aktorów grających mniejsze role, które nie były obecne w sztuce.
 • Dramaturg Mart Crowley pojawia się krótko na końcu baru w scenie nakręconej w Julius, barze i restauracji na Greenwich Village, który został również pokazany w filmie z 1970 roku.
 • Jednym z praktycznych miejsc kręcenia zdjęć był Julius’ Bar, działający lokal, który określa się jako najstarszy bar gejowski w Nowym Jorku. Jest czynny jako bar pod adresem 159 West 10th Street od 1864 roku, był popularnym speakeasy w latach 20. i zaczął przyciągać głównie gejowskich klientów męskich w latach 50. W 1966 roku (trzy lata przed bardziej znanymi protestami w Stonewall Inn, który znajduje się za rogiem), Julius’ był miejscem protestu Mattachine Society przeciwko dyskryminacyjnym regulacjom New York State Liquor Authority, które zabraniały lokalom serwowania napojów alkoholowych osobom LGBTQ (co praktycznie czyniło prowadzenie lub odwiedzanie gejowskiego baru nielegalnym). Mattachine Society była jedną z najwcześniejszych organizacji na rzecz praw gejów w Ameryce. Protest, który jego organizatorzy nazwali “Sip-In” (żartobliwe nawiązanie do Sit-In z Południowego Ruchu na Rzecz Praw Obywatelskich), odniósł sukces; w następnym roku sądy stanowe Nowego Jorku orzekły przeciwko praktyce New York State Liquor Authority polegającej na cofaniu licencji na sprzedaż alkoholu lokalom obsługującym klientów LGBTQ. Julius’ był również miejscem kręcenia zdjęć pierwszej filmowej adaptacji “Boys in the Band” (1970), filmu z 1970 roku w reżyserii Williama Friedkina.

Podsumowanie

Film “Chłopcy z paczki” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 6,4, na IMDb i TMDb natomiast 6,8.

Opierając się na tych ocenach, można stwierdzić, że film ten może przypaść do gustu osobom lubiącym dramaty. Jednakże, ze względu na średnie oceny, może nie być to produkcja dla każdego.

Dla osób ceniących filmy o głębokich emocjach i poruszających tematach, “Chłopcy z paczki” może być interesującym wyborem. Film ten prawdopodobnie skupia się na ważnych kwestiach społecznych lub osobistych, które mogą wzbudzić refleksję u widza.

Jednakże dla tych, którzy preferują bardziej dynamiczne i akcji pełne filmy, “Chłopcy z paczki” może okazać się zbyt powolny lub nudny.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem dramatów i lubisz filmy poruszające trudne tematy, warto dać szansę “Chłopcom z paczki”. Jednakże jeśli oczekujesz czegoś bardziej ekscytującego i pełnego akcji, ten film może Cię nie zainteresować.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo