Konto Premium

Bukolika cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Bukolika”

Danusia i jej córka Basia żyją daleko od współczesnego świata, w zgodzie z rytmem i prawami natury, wśród zwierząt i duchów zmarłych. Pokój i poczucie bezpieczeństwa oferowane przez ich enklawę mają swoją cenę – kobiety coraz bardziej pragną kontaktu z innymi ludźmi. “Bukolika” to czułe spojrzenie na ludzi, którzy żyją inaczej. Budzi ciekawość o ich świat i pragnienie przyjrzenia się im bliżej.

Obsada aktorska w filmie „Bukolika”

Aktorzy:

  • Karol Pałka – reżyser
  • Karol Pałka – scenarzysta
  • Karol Pałka – operator
  • Wojciech Marczewski – producent
  • Karolina Mrz – producentka
  • Zuzanna Krl-Maziarzewska – producentka
  • Agnieszka Calik – producentka
  • Kinga Demska – producentka
  • Agnieszka Kulesza – producentka

Gdzie obejrzeć cały film Bukolika online

Film można obejrzeć na serwisie VOD o nazwie Player+. Player+ to platforma streamingowa, która oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów telewizyjnych i innych treści. Serwis ten jest dostępny dla abonentów telewizji Canal+, którzy mają możliwość korzystania z niego bez dodatkowych opłat. Player+ zapewnia wysoką jakość transmisji oraz dostęp do wielu popularnych produkcji filmowych i serialowych.

Podsumowanie

Film “Bukolika” otrzymał różne oceny na stronach Filmweb i IMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 7,1, natomiast na IMDb ocenę 6,7. Jest to film dokumentalny, który może przypaść do gustu osobom zainteresowanym tematyką przedstawioną w filmie. Jednakże, dla osób oczekujących dynamicznej akcji i wciągającej fabuły, ten film może być mniej interesujący. “Bukolika” może przyciągnąć widzów zainteresowanych tematami społecznymi, historią lub kulturą. Jednakże, dla osób preferujących filmy rozrywkowe lub akcję, ten film może nie spełnić ich oczekiwań. Ostatecznie, oceny filmu na stronach Filmweb i IMDb sugerują, że “Bukolika” jest filmem, który może zainteresować pewną grupę widzów, ale niekoniecznie wszystkich.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo