Konto Premium

Brian and Charles cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Brian and Charles” już za nami!

Jim Archer – jedyny reżyser filmu “Brian and Charles”, który swoją premierę miał 23 stycznia 2022 roku, zrobił wrażenie na widzach. Ta brytyjska komedia, wyprodukowana w Wielkiej Brytanii, opowiada o przygodach dwóch kosmitów, którzy przybyli na Ziemię, by poznać ludzkość. Scenariusz filmu został napisany przez David Earl i Chris Hayward, a czas trwania wynosi 90 minut. Czy film zyskał uznanie krytyków i publiczności? Przekonajmy się!

Fabuła filmu “Brian and Charles”

Brian Gittins to ekscentryczny wynalazca, który mieszka na walijskiej prowincji. W swojej przerobionej na warsztat oborze tworzy kolejne dziwne wynalazki, które nie zawsze są udane. Jednak jego najnowsze dzieło, robot Charles, zbudowany w oparciu o pralkę i głowę manekina, okazuje się być prawdziwym hitem.

Brian i Charles stają się nierozłącznymi przyjaciółmi, spędzając razem czas na oglądaniu telewizji i rozmowach. Jednak ich relacja zostaje wystawiona na próbę, gdy do miasteczka przyjeżdża piękna kobieta o imieniu Vanessa. Brian zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia i stara się zrobić wszystko, aby ją zdobyć.

Film “Brian and Charles” to komediodramat o samotności, potrzebie bliskości i niecodziennej przyjaźni. Reżyserem debiutującym w tym filmie jest Jim Archer.

Obsada aktorska w filmie „Brian and Charles”

Aktorzy:

  • David Earl jako Brian Gittins
  • Chris Hayward jako Charles Petrescu
  • Louise Brealey jako Hazel
  • Jamie Michie jako Eddie
  • Lynn Hunter jako Winnie
  • Lowri Izzard jako Katrina
  • Mari Izzard jako Suki
  • Cara Chase jako June

Gdzie obejrzeć cały film Brian and Charles online

Film można obejrzeć na serwisach vod: iTunes i Rakuten.

iTunes to popularny serwis vod stworzony przez firmę Apple. Umożliwia on zakup i wypożyczenie filmów oraz seriali, a także słuchanie muzyki i czytanie książek. W ofercie znajdują się zarówno najnowsze produkcje, jak i klasyki kina. Serwis działa na urządzeniach z systemem iOS oraz na komputerach z systemem macOS.

Rakuten to japoński serwis vod, który działa na całym świecie. Umożliwia on zakup i wypożyczenie filmów oraz seriali, a także oglądanie programów telewizyjnych na żywo. W ofercie znajdują się zarówno produkcje z Hollywood, jak i filmy z innych krajów. Serwis działa na różnych urządzeniach, w tym na smartfonach, tabletach, telewizorach oraz komputerach.

Ciekawe informacje o „Brian and Charles”

  • Cecha ta została opracowana na podstawie krótkiego filmu Jima Archera “Brian i Charles” (2017), który został wyświetlony na festiwalu SXSW w 2017 roku.

Podsumowanie

Film Brian and Charles otrzymał różne oceny na różnych portalach filmowych. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,5, na IMDb 6,7, a na TMDb 6,6. Jest to komedia, która może przypaść do gustu osobom lubiącym lekkie i zabawne filmy. Jednakże, dla osób preferujących bardziej poważne i ambitne produkcje, ten film może okazać się zbyt banalny i mało interesujący. Ogólnie rzecz biorąc, Brian and Charles to film dla widzów szukających rozrywki i chwili relaksu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo