Konto Premium

Braveheart. Waleczne serce cały film

Konto Premium

Braveheart. Waleczne serce – cały film: historia walki o wolność

Braveheart to film Mel Gibsona, który opowiada o legendarnym szkockim bohaterze Williamie Wallace’u. To opowieść o walce Szkotów o niepodległość w XIII wieku, która wkrótce przemieniła się w krwawą wojnę. Film ten to epicka saga historyczna, w której nie brakuje pasji, miłości, zdrady i odwagi. Cały film Braveheart to arcydzieło kina, które zachwyca swoją atmosferą i przekazem.

Fabuła filmu Braveheart

Film Braveheart to historia Szkota Williama Wallace’a (Mel Gibson), który prowadził krwawą walkę o wolność swojego kraju przed angielskimi najeźdźcami. Gdy u jego ucieleśnienia wolności, jego żona zostaje zamordowana przez angielskich żołnierzy, jego zemsta przeradza się w wojnę, którą szybko przyjęli wszyscy Szkoci. Dzięki swojemu bohaterstwu i odwadze, William zostaje przywódcą ruchu niepodległościowego i charyzmatycznym przywódcą, którego zwą Braveheart – Waleczne serce.

Ciekawostki o filmie Braveheart

  • Mel Gibson wcielił się w rolę William’a Wallace’a i wyreżyserował film. Za rolę główną otrzymał Oscara dla najlepszego reżysera i film.
  • Film Braveheart był nominowany do 10 Oscarów, a wygrał pięć, w tym najlepszy film i najlepszy scenariusz oryginalny.
  • W filmie wykorzystano kilka języków, w tym angielski, francuski, łacinę i gaelicki.

Braveheart. Waleczne serce – cały film online

Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem filmu Braveheart, cały film online możesz znaleźć na różnych platformach streamingowych, takich jak Netflix czy HBO GO. Jednak pamiętaj, że film ten zawiera wiele scen przemocy i jest przeznaczony dla widzów dorosłych.

Podsumowanie

Braveheart to film, który wpisał się w historię kina jako arcydzieło. Opowieść o walce Szkotów o niepodległość w XIII wieku, w której głównym bohaterem jest William Wallace, to historia pełna pasji, miłości i odwagi. Cały film Braveheart można obejrzeć online na różnych platformach, a dzieło Mel Gibsona wciąż zachwyca swoją atmosferą i przekazem.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

kto-tu-jest-winny
Kto tu jest winny
chora-pamiec
Chora pamięć
zlodziejki
Złodziejki
bal-czterdziestu-jeden
Bal czterdziestu jeden

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo