Konto Premium

Boston Strangler cały film

Konto Premium

Boston Strangler – opowieść o jednym z najbardziej brutalnych morderców w historii Stanów Zjednoczonych

Boston Strangler to film opowiadający historię jednego z najgroźniejszych seryjnych morderców w historii Stanów Zjednoczonych. Produkcja skupia się na śledztwie prowadzonym przez detektywa Phila DiNatale (w tej roli Matt Damon) w latach 60. XX wieku, którego celem jest schwytać mordercę, który dokonuje brutalnych zabójstw kobiet w Bostonie.

Historia seryjnego mordercy z Bostonu

Albert DeSalvo, znany jako Boston Strangler, był seryjnym mordercą, który dokonał co najmniej 13 zabójstw kobiet w latach 1962-1964 w Bostonie i okolicach. DeSalvo wykorzystywał różne sposoby, aby dostać się do domów swoich ofiar i następnie dusił je w sposób, który został nazwany „przytulanie”.

Główne role w filmie

W rolę detektywa Phila DiNatale wcielił się Matt Damon, a jego partnera, detektywa Johna Marsdena, zagrał Ben Affleck. W pozostałych rolach występują m.in. Ana de Armas jako żona Phila, czy Kyle Chandler jako szef policji.

Twórcy i producenci filmu

Boston Strangler został wyprodukowany przez Scott Free Productions, Langley Park Productions, LuckyChap Entertainment oraz 20th Century Studios. Reżyserem filmu jest David Fincher, znany m.in. z takich filmów jak „Fight Club” czy „Zodiac”. Scenariusz napisali Chuck Maclean i Scott Z. Burns.

Premiera filmu

Premiera Boston Strangler została zaplanowana na 17 marca 2023 roku. Film zostanie wydany w USA przez 20th Century Studios, a dystrybutorem w Polsce będzie Imperial CinePix.

Cały film Boston Strangler

Na razie nie ma możliwości obejrzenia całego filmu Boston Strangler w internecie, ponieważ premiera filmu jest jeszcze przed nami. Po premierze można spodziewać się, że film będzie dostępny w serwisach VOD, takich jak Netflix, czy HBO Go. Jednak warto zauważyć, że oglądanie filmu za pośrednictwem nielegalnych źródeł jest niezgodne z prawem i może prowadzić do konsekwencji prawnych.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo