Konto Premium

Bo we mnie jest seks cały film

Konto Premium

Tytuł filmu oraz informacje o obsadzie nie zostały podane.

Bo we mnie jest seks – opis fabuły

Warszawa, lata 60. Przed ekranami czarno-białych odbiorników zasiadają miliony Polaków.  I nagle ktoś przykuwa ich wzrok. To Kalina Jędrusik (Maria Dębska) – zjawiskowa aktorka i piosenkarka, która wnosi koloryt do bezbarwnej rzeczywistości. Kusi wdziękiem i seksapilem. Elektryzuje panów i oburza panie. Oto pierwsza seksbomba PRL i polska Marilyn Monroe.

Kalina nie chce się wpisywać w ówczesny model kobiety. Żyje na własnych zasadach, co nie zawsze podoba się pruderyjnemu społeczeństwu i niektórym wpływowym osobom u władzy. Liczne skandale, życie w miłosnym trójkącie z mężem Stanisławem Dygatem (Leszek Lichota) i Luckiem (Krzysztof Zalewski), kontrowersyjne wypowiedzi i epatujące seksapilem stroje sprawiają, że Kalina zyskuje także miano naczelnej skandalistki PRL.

A przecież największy skandal z jej udziałem dopiero się zacznie… “Bo we mnie jest seks” to ważny fragment z życia Kaliny Jędrusik, o której śmiało można powiedzieć, że jest największą ikoną polskiej popkultury. To historia blasków, cieni, wzlotów i upadków jej zawrotnej kariery.

Wydarzeniom z życia Jędrusik towarzyszy atmosfera szalonej zabawy środowiska ówczesnej śmietanki towarzyskiej. Na ekranie zobaczymy także inne barwne postaci polskiej kultury: Kazimierza Kutza (Borys Szyc), Tadeusza Konwickiego (Paweł Tomaszewski) czy twórców Kabaretu Starszych Panów – Jeremiego Przyborę (Rafał Rutkowski) i Jerzego Wasowskiego (Dariusz Basiński).

Obsada aktorska w filmie „Bo we mnie jest seks”

Aktorzy:

  • Maria Dębska jako Kalina Jędrusik
  • Leszek Lichota jako Stanisław Dygat
  • Krzysztof Zalewski-Brejdygant jako Piosenkarz Lucek
  • Bartłomiej Kotschedoff jako Ryszard Molski
  • Katarzyna Obidzińska jako Xymena Zaniewska
  • Borys Szyc jako Kazimierz Kutz
  • Paweł Tomaszewski jako Tadeusz Konwicki
  • Katia Paliwoda jako Barbara Krafftwna
  • Rafał Rutkowski jako Jeremi Przybora

Gdzie obejrzeć cały film Bo we mnie jest seks online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa na zasadzie subskrypcji, gdzie użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do treści. Netflix produkuje również własne oryginalne filmy i seriale, które zdobywają wiele nagród i cieszą się dużą popularnością. Serwis oferuje personalizowane rekomendacje na podstawie preferencji użytkowników oraz umożliwia oglądanie treści w wysokiej jakości i bez reklam.

Podsumowanie

Film “Bo we mnie jest seks” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,7, na IMDb 5,5, a na TMDb 5,4. Te oceny sugerują, że film może być kontrowersyjny i niekoniecznie przypadnie do gustu wszystkim widzom.

Jako film biograficzny i obyczajowy, “Bo we mnie jest seks” może zainteresować osoby, które lubią historie oparte na faktach oraz te, które są ciekawe różnych aspektów ludzkiego życia. Film ten może również przyciągnąć widzów zainteresowanych tematyką seksualności i relacji międzyludzkich.

Jednakże, ze względu na średnie oceny filmu, może się okazać, że nie każdemu spodoba się jego styl czy podejście do tematu. Osoby o wrażliwościach moralnych mogą być zaniepokojone treściami przedstawionymi w filmie. Ponadto, jeśli ktoś oczekuje dynamicznej akcji lub konkretnego gatunku filmowego, “Bo we mnie jest seks” może ich rozczarować.

Podsumowując, “Bo we mnie jest seks” to film biograficzny i obyczajowy, który może przyciągnąć widzów zainteresowanych historiami opartymi na faktach oraz tematyką seksualności. Jednakże, ze względu na średnie oceny i kontrowersyjny charakter filmu, nie jest to produkcja dla każdego.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo