Konto Premium

Black Adam cały film

Konto Premium

Black Adam – czyli Dwayne Johnson w roli superbohatera

Black Adam to jedna z najbardziej oczekiwanych premier kinowych 2022 roku. To film akcji, fantasy i sci-fi, który z pewnością zainteresuje fanów kina grozy, a także miłośników komiksów. Film został wyreżyserowany przez Jaume Colleta-Serra i wyprodukowany przez New Line Cinema, Flynn Picture Company, Seven Bucks Productions i DC Films.

Fabuła

Fabuła filmu Black Adam opowiada historię Czarnego Adama, postaci z komiksów wydawnictwa DC Comics. Adam, grany przez Dwayna „The Rocka” Johnsona, został uwolniony po niemal pięciu tysiącach latach uwięzienia, gotowy do uwolnienia swojego wyjątkowego poczucia sprawiedliwości w dzisiejszym świecie. Adam otrzymał wszechmocne moce egipskich bogów, ale został uwięziony przez swoją ludzką naturę. W czasie filmu będziemy świadkami jego wewnętrznej walki między dobrocią a złem.

Gwiazdy

W rolę głównego bohatera Black Adama wciela się popularny aktor Dwayne Johnson. Oprócz niego w filmie zobaczymy m.in. Pierce’a Brosnana, Sarę Shahi i Aldisa Hodge’a.

Cały film

Jeśli chcesz zobaczyć Black Adama w całości, zapraszamy do kina od 19 października 2022 roku. Film ten bez wątpienia dostarczy wiele emocji i niezapomnianych wrażeń, a wcielenie się Dwayna Johnsona w postać superbohatera z pewnością zostanie długo zapamiętane przez widzów.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo