Konto Premium

Big Lebowski cały film

Konto Premium

Big Lebowski – kultowa czarna komedia, której nie można przegapić

Jeśli szukasz kultowej czarnej komedii, która wciąż bawi i przyciąga rzesze fanów, to „Big Lebowski” jest filmem dla Ciebie. Cały film opowiada historię Jeffa Lebowskiego, zwanego „Dudą”, który wpada w wir szalonych wydarzeń, kiedy dwaj mężczyźni błędnie zaatakowali jego dom. Wpadają w wir absurdalnych wydarzeń, które skłaniają ich do uwikłania w różne kłopoty, a wszystko to dzięki splotowi przypadków i nieporozumień.

Reżyserem i scenarzystą „Big Lebowskiego” jest bracia Joel i Ethan Coen. Wśród gwiazd występujących w filmie znajdują się Jeff Bridges jako „Dude”, John Goodman jako Walter Sobchak i Julianne Moore jako Maude Lebowski.

Film został wydany w 1998 roku i od tamtej pory zdążył zyskać status kultowej produkcji. Jego popularność stale rośnie, a postać „Dude” stała się ikoną popkultury. Świetne aktorstwo, wciągająca fabuła i doskonały humor to tylko niektóre z elementów, które sprawiają, że „Big Lebowski” zawsze będzie kochany przez widzów.

Jeśli jeszcze nie widziałeś tego filmu, nie zwlekaj i obejrzyj go cały. Z pewnością nie będziesz rozczarowany i dołączysz do grona fanów, którzy kochają tę kultową produkcję.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo