Konto Premium

Biegacz, dziwka, Arab, mąż cały film

Konto Premium

Biegacz, dziwka, Arab, mąż

Trzydziestopięcioletni Médéric zakochuje się bez pamięci w starszej prostytutce imieniem Isadora. Na drodze tego uczucia staje nie tylko zazdrosny mąż kobiety, ale i atak terrorystyczny, jaki zaburza spokój w sennym francuskim Clermond-Ferrand. Miasto pogrąża się w panice, poszukiwania sprawców trwają, a za potencjalnego napastnika uchodzi każdy o nieco bardziej śniadej karnacji. Wśród podejrzanych jest także Sélim, bezdomny młody mężczyzna o arabskich korzeniach. Médéric udziela mu schronienia przed zimowym chłodem i pozwala ogrzać się na klatce schodowej kamienicy, w której mieszka. Nie spotyka się to z dobrym przyjęciem ze strony nieufnych sąsiadów. Ryzyko poważnego konfliktu, miłosne szaleństwo i coraz większa sympatia dla Sélima sprawiają, że uporządkowane życie Médérica zmienia się bezpowrotnie.

Obsada aktorska w filmie „Biegacz, dziwka, Arab, mąż”

Aktorzy:

  • Jean-Charles Clichet jako Médéric
  • Noémie Lvovsky jako Isadora
  • Ilies Kadri jako Selim
  • Michel Masiero jako Pan Coq
  • Doria Tillier jako Florence
  • Renaud Rutten jako Gérard
  • Philippe Fretun jako Pan El Aaoui
  • Farida Rahouadj jako Pani El Aaoui
  • Miveck Packa jako Charlène

Podsumowanie

Film “Biegacz, dziwka, Arab, mąż” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,8, na IMDb 6,3, a na TMDb 6,2. Jest to komedia, która może przypaść do gustu niektórym widzom, ale niekoniecznie wszystkim.

Dla osób lubiących lekkie i zabawne filmy, “Biegacz, dziwka, Arab, mąż” może być dobrym wyborem. Humor w nim może być nieco specyficzny i zależeć od indywidualnego poczucia humoru widza. Film ten może przyciągnąć również tych, którzy lubią nietypowe historie i nietuzinkowe postaci.

Jednakże dla osób oczekujących głębszych treści i bardziej ambitnych produkcji, “Biegacz, dziwka, Arab, mąż” może okazać się rozczarowaniem. Nie jest to film dla tych, którzy preferują poważniejsze tematy i bardziej złożone fabuły.

Podsumowując, “Biegacz, dziwka, Arab, mąż” to komedia o różnych ocenach, która może przypaść do gustu widzom poszukującym lekkiego i nietuzinkowego kina rozrywkowego. Jednakże dla tych oczekujących czegoś więcej film ten może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo