Konto Premium

Bez skrupułów Toma Clancy’ego cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Bez skrupułów Toma Clancy’ego” już się odbyła

Stefano Sollima to jedyny reżyser filmu “Bez skrupułów Toma Clancy’ego”, który miał swoją premierę już 30 kwietnia 2021 roku. Oryginalny tytuł filmu to “Without Remorse”. Ten dynamiczny film, będący połączeniem dramatu, kryminału i akcji, został wyprodukowany w USA.

Scenariusz do “Bez skrupułów Toma Clancy’ego” został napisany przez Taylor Sheridan i Will Staples. Film trwa 109 minut i zapewnia niezapomniane wrażenia kinowe.

Premiera tego filmu była wyjątkowym wydarzeniem dla fanów twórczości Toma Clancy’ego oraz miłośników mocnych wrażeń. Teraz, po latach oczekiwania, widzowie mogą cieszyć się tą produkcją, która z pewnością nie zawiedzie ich oczekiwań.

“Bez skrupułów Toma Clancy’ego” to historia pełna napięcia, intrygi i niebezpieczeństwa. Przenosi nas w świat tajnych operacji, gdzie główny bohater staje w obliczu niebezpieczeństwa i musi działać bez skrupułów. Czy uda mu się osiągnąć swoje cele? Czy przetrwa w tej bezlitosnej grze?

Zapraszamy do kina, aby przekonać się samemu, jakie emocje niesie ze sobą “Bez skrupułów Toma Clancy’ego”. Ten film z pewnością dostarczy niezapomnianych chwil i zapadnie w pamięć na długo.

Bez skrupułów Toma Clancy’ego – Komandos Navy SEAL odkrywa międzynarodowy spisek w poszukiwaniu morderców żony

Komandos elitarnej jednostki Navy SEAL, John Clark, przeżywa osobistą tragedię, gdy jego ciężarna żona zostaje brutalnie zamordowana. Nie mogąc pogodzić się z jej śmiercią, postanawia samodzielnie odnaleźć sprawców i wymierzyć im sprawiedliwość.

Podczas swojego prywatnego śledztwa, Clark odkrywa, że za zabójstwem jego żony stoi nie tylko pojedynczy sprawca, ale cały międzynarodowy spisek. Zdeterminowany, aby doprowadzić do końca śledztwo i zemścić się na winnych, komandos wkracza w świat szpiegowskich intryg i politycznych manipulacji.

W trakcie swojej misji, Clark spotyka się z innymi bohaterami uniwersum Toma Clancy’ego, takimi jak Jack Ryan, były agent CIA i obecny prezydent Stanów Zjednoczonych. Razem podejmują walkę z potężnymi siłami, które chcą utrzymać spisek w tajemnicy i zapobiec ujawnieniu prawdy.

“Bez skrupułów Toma Clancy’ego” to pełna napięcia i emocji historia Johna Clarka, który staje się symbolem nieustępliwości i odwagi w walce z przestępczością i korupcją. Film ukazuje nie tylko jego osobistą walkę o sprawiedliwość, ale również więzi i przyjaźń między bohaterami uniwersum Toma Clancy’ego, którzy razem dążą do odkrycia prawdy i zapewnienia bezpieczeństwa światu.

Obsada aktorska w filmie „Bez skrupułów Toma Clancy’ego”

Aktorzy:

 • Michael B. Jordan jako John Kelly
 • Jamie Bell jako Robert Ritter
 • Jodie Turner-Smith jako Karen Greer
 • Lauren London jako Pam Kelly
 • Brett Gelman jako Viktor Rykov
 • Jacob Scipio jako Topr
 • Jack Kesy jako Thunder
 • Colman Domingo jako Pastor West
 • Guy Pearce jako Sekretarz Clay

Gdzie obejrzeć cały film Bez skrupułów Toma Clancy’ego online

Amazon Prime Video to popularny serwis VOD, na którym można obejrzeć film. Jest to platforma streamingowa oferująca szeroki wybór filmów, seriali, programów telewizyjnych i oryginalnych produkcji. Amazon Prime Video jest dostępny w wielu krajach na całym świecie i oferuje różnorodne treści w różnych językach.

Jedną z ciekawych cech Amazon Prime Video jest możliwość pobierania filmów i seriali, co pozwala na ich oglądanie offline. Serwis oferuje również funkcję X-Ray, która dostarcza dodatkowych informacji o aktorach, muzyce i scenach podczas oglądania.

Dodatkowo, subskrybenci Amazon Prime mają dostęp do innych korzyści, takich jak bezpłatna dostawa zamówień z Amazona, dostęp do biblioteki e-booków Kindle oraz bezpłatne gry w ramach usługi Twitch Prime.

Amazon Prime Video cieszy się dużą popularnością ze względu na swoje bogate portfolio treści oraz wygodne funkcje, które oferuje subskrybentom.

Ciekawe informacje o „Bez skrupułów Toma Clancy’ego”

 • Jodie Turner-Smith była w ciąży i w drugim trymestrze podczas kręcenia filmu.
 • Śmigłowiec użyty w scenie z ‘Aleppo’ to model Bell N. Te konkretne modele są rutynowo używane w operacjach specjalnych i dobrze się rozbijają.
 • Poza kilkoma nazwiskami postaci, ten film nie ma nic wspólnego z powieścią. To zupełnie inna historia i fabuła.
 • Robert Ritter (Jamie Bell) nie jest zaufany przez Johna Kelly’ego (Michael B. Jordan) w pierwszej połowie tego filmu. Postać Roberta Rittera występuje również w filmie Toma Clancy’ego “Stan zagrożenia” (1994), gdzie jest zdradzieckim agentem.
 • Pomysł na prowokację fałszywej flagi, która sprawia, że każda strona myśli, że jest atakowana przez drugą stronę, aby rozpocząć wojnę, został zaczerpnięty z innej powieści Clancy’ego, “Czerwony sztorm nadchodzi”.

Podsumowanie

Film “Bez skrupułów” Toma Clancy’ego otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,3, na IMDb 5,8, a na TMDb 7. Jest to film z gatunku dramatu, kryminalu i akcji.

Dla osób, które lubią filmy pełne napięcia i dynamicznych scen akcji, “Bez skrupułów” może być interesującym wyborem. Film ten zapewnia emocjonujące chwile i nieoczekiwane zwroty akcji, które mogą trzymać widza w napięciu. Osoby zainteresowane tematyką kryminalną oraz zagadkami mogą również znaleźć coś dla siebie w tej produkcji.

Jednakże, dla tych, którzy preferują bardziej spokojne i refleksyjne filmy, “Bez skrupułów” może okazać się zbyt intensywny. Osoby oczekujące głębszych przemyśleń czy rozwiniętych wątków fabularnych mogą być rozczarowane tym filmem.

Podsumowując, “Bez skrupułów” to film dla miłośników akcji i napięcia, którzy cenią sobie dynamiczną rozrywkę. Jednakże, osoby poszukujące czegoś bardziej spokojnego i refleksyjnego mogą nie być zainteresowane tą produkcją.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo