Konto Premium

Bez litości 3. Ostatni rozdział cały film

Konto Premium

Bez litości 3. Ostatni rozdział

Denzel Washington ponownie wciela się w postać Roberta McCalla, byłego żołnierza sił specjalnych, który nie potrafi odmówić pomocy innym. Po porzuceniu życia jako płatny zabójca pracujący na zlecenie rządu, McCall stara się pogodzić z przerażającymi czynami z przeszłości. Jego ukojeniem staje się wymierzanie sprawiedliwości w imieniu potrzebujących.

Podczas pobytu we Włoszech, McCall odkrywa, że jego nowi przyjaciele są kontrolowani przez lokalnych bossów mafijnych. Gdy sytuacja zaczyna się komplikować, McCall zdaje sobie sprawę, że musi stanąć w obronie swoich przyjaciół i podjąć walkę z mafią.

W filmie “Bez litości 3. Ostatni rozdział” widzowie będą świadkami nieustępliwej determinacji McCalla w walce o sprawiedliwość. Czy byłemu żołnierzowi uda się pokonać potężną mafię i ocalić swoich przyjaciół? Przekonaj się, jak potoczą się losy bohatera w tej pełnej akcji i napięcia produkcji.

Obsada aktorska w filmie „Bez litości 3. Ostatni rozdział”

Aktorzy:

 • Denzel Washington jako Robert McCall
 • Dakota Fanning jako Emma Collins
 • Eugenio Mastrandrea jako Gio Bonucci
 • David Denman jako Frank Conroy
 • Gaia Scodellaro jako Aminah
 • Remo Girone jako Enzo Arisio
 • Andrea Scarduzio jako Vincent Quaranta
 • Andrea Dodero jako Marco Quaranta
 • Daniele Perrone jako Angelo

Ciekawe informacje o „Bez litości 3. Ostatni rozdział”

 • Reunites Denzel Washington with Jeff Falkowski as well as Dakota Fanning after “Człowiek w ogniu” (2004), 19 years ago.
 • Denzel Washington jest jedynym członkiem obsady, który powraca z poprzednich dwóch filmów.

Podsumowanie

Film “Bez litości 3. Ostatni rozdział” otrzymał ocenę 7,1 na stronie Filmweb. Oceny użytkowników wskazują na to, że film ten może przypaść do gustu osobom lubiącym thrillery i akcję. Warto zauważyć, że ocena jest średnia, co sugeruje, że opinie na temat tego filmu są podzielone.

Dla fanów gatunku thriller, “Bez litości 3. Ostatni rozdział” może być interesującym doświadczeniem. Film zapewne oferuje napięcie, nieprzewidywalność i dynamiczną akcję, które są charakterystyczne dla tego gatunku. Osoby ceniące widowiskowe sceny walki i pościgi również mogą znaleźć w nim coś dla siebie.

Jednakże, dla tych, którzy nie przepadają za filmami pełnymi przemocy i intensywnych scen, “Bez litości 3. Ostatni rozdział” może okazać się zbyt brutalny. Osoby preferujące spokojniejsze kino z głębszym przekazem mogą nie być zainteresowane tym filmem.

Podsumowując, “Bez litości 3. Ostatni rozdział” to thriller akcji, który może przypaść do gustu fanom tego gatunku. Jednakże, ze względu na ocenę średnią, warto wziąć pod uwagę różnorodność opinii na temat tego filmu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo