Konto Premium

Będziemy bohaterami cały film

Konto Premium

Przygoda zaczyna się! Premiera filmu “Będziemy bohaterami” już za nami

Robert Rodriguez, utalentowany reżyser, zaprasza widzów do niezwykłego świata swojego najnowszego filmu. “Będziemy bohaterami”, znany również pod oryginalnym tytułem “We Can Be Heroes”, to produkcja, która już zdążyła zawojować serca widzów na całym świecie. Premiera tego pełnego przygód i emocji filmu odbyła się 25 grudnia 2020 roku.

Gatunek filmu to mieszanka familijnego i przygodowego, co sprawia, że jest on doskonałą propozycją dla całej rodziny. Wciągający scenariusz, napisany przez samego Roberta Rodrigueza, zapewnia niezapomniane chwile i wciąga widza w świat bohaterów.

“Będziemy bohaterami” został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych i jest prawdziwym dziełem sztuki. Reżyser poświęcił wiele czasu i wysiłku, aby stworzyć film, który porusza ważne tematy i jednocześnie dostarcza rozrywki na najwyższym poziomie.

Czas trwania filmu wynosi 97 minut, co oznacza, że widzowie będą mieli okazję zanurzyć się w historii na dłużej. Niezależnie od wieku, “Będziemy bohaterami” zapewnia niezapomniane wrażenia i przygodę, która zostanie na długo w pamięci.

Premiera filmu odbyła się już w 2020 roku, jednak nadal warto go obejrzeć. “Będziemy bohaterami” to produkcja, która z pewnością zasługuje na uwagę i jest doskonałą propozycją dla wszystkich miłośników kina familijnego i przygodowego. Przygotujcie się na niezapomnianą podróż w świat bohaterów!

Będziemy bohaterami

Kiedy ziemscy superbohaterowie zostają porwani przez najeźdźców z kosmosu, ich dzieci zostają natychmiast zabrane do bezpiecznej rządowej bazy. Jednak błyskotliwa młoda nastolatka Missy Moreno (Yaya Gosselin) nie poprzestanie na niczym, by uratować swojego tatę superbohatera, Marcusa Moreno (Pedro Pascal). Missy przekonuje pozostałe superdzieciaki do wymknięcia się spod opieki tajemniczej rządowej opiekunki, panny Granady (Priyanka Chopra), i ratowania swoich rodziców na własną rękę. Robiąc użytek ze swoich indywidualnych mocy — między innymi elastyczności, kontrolowania czasu czy przewidywania przyszłości — dzieci tworzą własny zespół superbohaterów.

Obsada aktorska w filmie „Będziemy bohaterami”

Aktorzy:

 • YaYa Gosselin jako Missy Moreno
 • Hala Finley jako Oczko
 • Akira Akbar jako Przewijanka
 • Vivien Lyra Blair jako Szprotka
 • Isaiah Russell-Bailey jako Zawrt
 • Andy Walken jako Wzek
 • Nathan Blair jako Dżoker
 • Lotus Blossom jako A Capella
 • Lyon Daniels jako Makaron

Gdzie obejrzeć cały film Będziemy bohaterami online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix słynie z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Będziemy bohaterami”

 • Taylor Dooley jest jedyną aktorką, która powróciła z filmu Rekin i Lava – Przygoda (2005). Robert Rodriguez uznał, że fani mogliby poczuć się urażeni, gdyby przywrócił Taylora Lautnera tylko po to, aby jego twarz była cały czas zakryta hełmem i nie miał żadnych wypowiedzi.
 • Robert Rodriguez wyreżyserował szósty odcinek drugiego sezonu serialu The Mandalorian (2019), w którym Pedro Pascal gra tytułową rolę.
 • Rysunki Ojo przepowiadają przyszłość. Ojo oznacza “oko” po hiszpańsku.
 • Imię Prezydenta to Neil Anami. Czytając je wspak, otrzymujemy “Jestem obcym”, co jest wskazówką dotyczącą prawdziwej tożsamości Prezydenta.
 • Taylor Lautner może nie powrócił do roli Sharkboya, ale J.J. Dashnaw, który go zastąpił, nie mówił przez cały film. Jedyne, co zrobił, to radośnie ryknął, gdy zobaczył swoją córkę na końcu.

Podsumowanie

Film “Będziemy bohaterami” otrzymał różne oceny na stronach Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 4,7, na IMDb również 4,7, a na TMDb 6,1.

Opierając się na tych ocenach, można stwierdzić, że film może przypaść do gustu osobom lubiącym filmy familijne i przygodowe. Osoby ceniące tego typu produkcje mogą być zainteresowane historią przedstawioną w filmie oraz jego atmosferą.

Jednakże, dla osób oczekujących bardziej ambitnej fabuły lub głębszych przesłań, film ten może nie spełnić ich oczekiwań. Ponadto, osoby preferujące inne gatunki filmowe mogą nie być zainteresowane tym konkretnym tytułem.

Podsumowując, “Będziemy bohaterami” jest filmem familijnym i przygodowym, który może przypaść do gustu miłośnikom tego gatunku. Jednakże, dla osób oczekujących czegoś więcej lub preferujących inne gatunki filmowe, może nie być to idealny wybór.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo