Konto Premium

Batman – Początek cały film

Konto Premium

Batman – Początek: ciekawa historia narodzin Mrocznego Rycerza

Batman – Początek to pierwszy film z trylogii Mroczny Rycerz w reżyserii Christophera Nolana, który miał swoją premierę w 2005 roku. To ciekawa historia narodzin jednego z najpopularniejszych superbohaterów w historii. Jeśli chcesz obejrzeć Batman – Początek w całości, to jesteś we właściwym miejscu!

Opis fabuły

Akcja filmu toczy się w Gotham City, fikcyjnym mieście, które pogrążone jest w przestępczości i korupcji. Młody Bruce Wayne (Christian Bale) po tragicznej śmierci rodziców wyjeżdża z Gotham, by tam szukać sposobu, jak walczyć z niesprawiedliwością. Po powrocie zdecydowanych kroków podjętych przez Wayne’a, Batman staje się nieustraszonym obrońcą Gotham City, który walczy ze złem za pomocą swojego intelektu, siły i zaawansowanej technologii.

Obsada

W rolach głównych w Batmanie – Początek wystąpili Christian Bale jako Bruce Wayne/Batman, Michael Caine jako Alfred Pennyworth, Gary Oldman jako Jim Gordon, Liam Neeson jako Henri Ducard/Ra’s al Ghul oraz Katie Holmes jako Rachel Dawes.

Produkcja

Batman – Początek to film wyprodukowany przez Warner Bros. Pictures oraz DC Comics. W rolę Batmana wcielił się Christian Bale, który specjalnie na potrzeby roli przybrał na wadze, by w pełni oddać charakter postaci. Film był kręcony w różnych lokalizacjach w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Podsumowanie

Batman – Początek to film, który pokazuje historię narodzin jednego z najpopularniejszych superbohaterów w historii. Christopher Nolan stworzył klimatyczne i mroczne dzieło, które przyciągnęło wielu fanów. Jeśli chcesz obejrzeć Batman – Początek w całości, to możesz zrobić to teraz.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo