Konto Premium

Barb i Star jadą do Vista Del Mar cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Barb i Star jadą do Vista Del Mar”

Barb i Star, długotrwałe przyjaciółki z małego miasteczka na Środkowym Zachodzie, postanawiają wyrwać się ze swojej rutyny i wyruszyć w niezapomnianą przygodę. Nigdy wcześniej nie opuściły swojego miasteczka, więc ich podróż do Vista Del Mar staje się dla nich prawdziwym wyzwaniem.

W trakcie swojej podróży dziewczyny odkrywają nowe miejsca, spotykają interesujących ludzi i doświadczają różnych emocji. Wkrótce po przybyciu do Vista Del Mar, Barb i Star zostają uwikłane w romans, który sprawia, że ich życie staje się jeszcze bardziej ekscytujące.

Jednak nie wszystko jest takie proste, jak się wydaje. Okazuje się, że w Vista Del Mar kryje się nikczemny spisek, który może zagrozić nie tylko Barb i Star, ale także całemu miastu. Dziewczyny muszą teraz połączyć siły i znaleźć sposób na powstrzymanie złowrogiego planu.

Film “Barb i Star jadą do Vista Del Mar” to pełna humoru i przygody historia dwóch niezwykłych kobiet, które odkrywają swoje ukryte talenty i siłę przyjaźni. Przez całą podróż będą musiały stawić czoła różnym wyzwaniom, ale dzięki swojej odwadze i determinacji będą w stanie pokonać wszystkie przeciwności losu.

Obsada aktorska w filmie „Barb i Star jadą do Vista Del Mar”

Aktorzy:

 • Annie Mumolo jako Barb
 • Kristen Wiig jako Sharon Gordon Fisherman / Star
 • Jamie Dornan jako Edgar Pagét
 • Damon Wayans Jr. jako Darlie Bunkle
 • Wendi McLendon-Covey jako Mickey Revelet
 • Kwame Patterson jako Barman George
 • Arina Gancicova jako 13-letnia Sharon Gordon Fisherman
 • Emilia Garcia jako Zawodniczka
 • Jayde Martinez jako Maria Margolis

Gdzie obejrzeć cały film Barb i Star jadą do Vista Del Mar online

1. Amazon Prime Video: Amazon Prime Video to popularna platforma VOD, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Serwis ten jest dostępny na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony, tablety i komputery. Amazon Prime Video oferuje również oryginalne produkcje, w tym znane seriale takie jak “The Marvelous Mrs. Maisel” czy “The Boys”.

2. iTunes: iTunes to platforma VOD stworzona przez Apple. Jest to popularny sklep internetowy, w którym można kupować i wypożyczać filmy oraz seriale. iTunes oferuje szeroki wybór treści w różnych kategoriach, a użytkownicy mogą oglądać je na urządzeniach Apple, takich jak iPhone, iPad i Apple TV.

3. Rakuten TV: Rakuten TV to japońska platforma VOD, która jest dostępna również w innych krajach. Serwis ten oferuje zarówno darmowe treści, jak i płatne filmy i seriale do wypożyczenia lub zakupu. Rakuten TV ma szeroki wybór filmów z różnych gatunków i jest dostępny na różnych urządzeniach.

4. Chili: Chili to włoska platforma VOD, która oferuje filmy do wypożyczenia lub zakupu. Serwis ten ma bogatą bibliotekę filmową z różnych kategorii, a użytkownicy mogą oglądać filmy na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony i tablety. Chili oferuje również opcję oglądania filmów w jakości 4K.

Ciekawe informacje o „Barb i Star jadą do Vista Del Mar”

 • Zdjęcie autora na odwrocie książki samopomocy Edgara.
 • Wypowiedź Barb o tym, że Edgar “zadowalał” ją pierwotnie brzmiała “przenikał”, ale to wystarczyło, aby otrzymać rating R, dlatego dokonano zmiany.
 • Kobieta koronowana na Królową Krewetek pod koniec nosi imię Sydney Hobart. Sydney (Nowa Południowa Walia) i Hobart (Tasmania) są stolicami stanów w Australii. Sydney-to-Hobart to słynny coroczny wyścig jachtów oceanicznych, który rozpoczyna się w każdy drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia).
 • To naprawdę Jamie Dornan śpiewający, a to jego decyzja by zdjąć koszulkę na końcu piosenki. Nie powinien tego robić – w komentarzu wspominają, że koszulka nie była zaprojektowana jako rozrywana – ale uważał, że jest to konieczne.
 • Oryginalny plakat zwiastujący nawiązuje do kulminacyjnego momentu, kiedy spodnie Barb i Star rozchylają się u dołu, tworząc spadochron i ratując je przed upadkiem ze skały.

Podsumowanie

Film “Barb i Star jadą do Vista Del Mar” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,9, na IMDb 6,3, a na TMDb również 5,9. Jest to komedia, która może przypaść do gustu niektórym widzom, ale niekoniecznie wszystkim. Osoby, które lubią lekkie i zabawne filmy z humorem opartym na absurdalnych sytuacjach mogą być zainteresowane tym filmem. Jednak dla tych, którzy preferują bardziej poważne i głębsze produkcje, “Barb i Star jadą do Vista Del Mar” może okazać się mniej interesujący. Ostateczna decyzja co do oglądania tego filmu zależy od indywidualnych preferencji widza.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo