Konto Premium

Bad Boys for Life cały film

Konto Premium

Bad Boys for Life – opis fabuły

Funkcjonariusze Mike Lowery (Will Smith) i Marcus Burnett (Martin Lawrence) ponownie ruszają do akcji! Gdy z więzienia ucieka pałająca żądzą zemsty baronowa narkotykowego kartelu, bohaterowie stają przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze. W akcji pomoże specjalna jednostka AMMO – nowe pokolenie policyjnych twardzieli.

W trzeciej części serii “Bad Boys”, Mike i Marcus muszą zmierzyć się z niebezpieczną i bezwzględną Isabel Aretas, która jest baronową narkotykowego kartelu. Isabel ucieka z więzienia i pragnie zemsty za śmierć swojego męża, którego zabili Mike i Marcus w przeszłości.

Bohaterowie zostają postawieni przed najtrudniejszym zadaniem w swojej karierze, gdyż Isabel jest nie tylko niebezpieczna, ale także inteligentna i bezwzględna. Aby jej powstrzymać, Mike i Marcus muszą działać szybko i sprytnie.

W tym trudnym zadaniu pomaga im specjalna jednostka AMMO, która składa się z młodych i zdolnych policjantów. To nowe pokolenie twardzieli, które wnosi świeże spojrzenie na pracę policyjną. Współpraca między doświadczonymi Bad Boys a członkami AMMO nie jest jednak łatwa, gdyż Mike i Marcus muszą nauczyć się zaufać nowym kolegom i dostosować się do zmieniających się realiów pracy w służbie.

W trakcie pełnej akcji i niebezpieczeństw misji, Mike i Marcus odkrywają, że aby pokonać Isabel, muszą stawić czoła swoim własnym demonom przeszłości. Tylko dzięki współpracy, determinacji i odwadze będą mieli szansę powstrzymać baronową narkotykowego kartelu i zapewnić bezpieczeństwo miastu. Czy Bad Boys zdołają sprostać temu wyzwaniu i przetrwać kolejną niebezpieczną przygodę?

Obsada aktorska w filmie „Bad Boys for Life”

Aktorzy:

 • Will Smith jako Mike
 • Martin Lawrence jako Marcus
 • Vanessa Hudgens jako Kelly
 • Alexander Ludwig jako Dorn
 • Charles Melton jako Rafe
 • Paola Nuñez jako Rita
 • Kate del Castillo jako Isabel Aretas
 • Nicky Jam jako Zway-Lo
 • Joe Pantoliano jako Kapitan Howard

Gdzie obejrzeć cały film Bad Boys for Life online

1. Canal + Premiery: Film można obejrzeć na platformie Canal + Premiery. Jest to serwis VOD oferujący najnowsze premiery filmowe, seriale oraz programy telewizyjne. Canal + Premiery jest dostępny dla abonentów platformy Canal +.

2. Play Now: Film można obejrzeć na platformie Play Now. Jest to serwis VOD oferowany przez operatora telekomunikacyjnego Play. Play Now umożliwia dostęp do szerokiej biblioteki filmów, seriali i programów telewizyjnych, zarówno dla abonentów Play jak i dla osób spoza sieci.

3. iTunes: Film można obejrzeć na platformie iTunes. Jest to popularny serwis VOD stworzony przez firmę Apple. iTunes oferuje szeroki wybór filmów, muzyki, podcastów i innych treści multimedialnych. Filmy można kupować lub wypożyczać w formacie cyfrowym.

4. Loomi: Film można obejrzeć na platformie Loomi. Jest to polski serwis VOD, który oferuje filmy, seriale, dokumenty oraz programy telewizyjne. Loomi charakteryzuje się bogatą biblioteką polskich produkcji oraz możliwością oglądania treści bez reklam.

5. Chili: Film można obejrzeć na platformie Chili. Jest to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Chili umożliwia zarówno zakup, jak i wypożyczenie filmów w formacie cyfrowym. Serwis ten jest dostępny w wielu krajach, w tym również w Polsce.

Ciekawe informacje o „Bad Boys for Life”

 • W jednym momencie filmu, postać Willa Smitha żartobliwie nazywa AMMO, ekipę pomocników, “chłopięcym zespołem z High School Musical”. Przełomowym filmem Vanessy Hudgens (Kelly) był High School Musical (2006).
 • W filmie Bad Boys II (2003), gdy Marcus i Mike po raz pierwszy spotykają 15-letniego Reggiego, podejrzewają go, że wygląda jak 30-latek. Kiedy Reggie pojawia się w tym filmie, ma już ponad 30 lat.
 • Mike Lowrey, Marcus Burnett, Theresa Burnett, Captain Howard, Megan Burnett i Reggie to jedyni powracający bohaterowie z Bad Boys II (2003).
 • Postać Kate del Castillo ponownie ucieka z meksykańskiego więzienia dla kobiet, tak jak zrobiła to w Ingobernable (2017).
 • 31 października 2018 roku Martin Lawrence opublikował na Twitterze zdjęcie siebie i Willa Smitha na planie Bad Boys III (Bad Boys for Life) z podpisem “Bad Boys for life”, potwierdzając ostatecznie, że produkcja wreszcie ruszyła po latach opóźnień.

Podsumowanie

Film “Bad Boys for Life” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał ocenę 6,5, na IMDb również 6,5, a na TMDb – 7,1. Jest to film sensacyjny, który może przypaść do gustu pewnej grupie widzów, ale niekoniecznie innym.

Dla osób, które lubią dynamiczne akcje i widowiskowe sceny, “Bad Boys for Life” może być interesującym wyborem. Film zapewnia wiele emocji i adrenaliny, dzięki czemu może przyciągnąć fanów gatunku sensacyjnego kina. Ponadto, jeśli ktoś jest fanem poprzednich części serii “Bad Boys”, prawdopodobnie będzie zainteresowany kontynuacją.

Jednakże, dla tych, którzy nie są zbyt zainteresowani filmami akcji lub nie przepadają za tego typu produkcjami, “Bad Boys for Life” może okazać się mniej atrakcyjny. Film skupia się głównie na akcji i widowiskowych efektach, więc jeśli ktoś preferuje bardziej złożone fabuły lub głębsze przesłanie, może być rozczarowany.

Podsumowując, “Bad Boys for Life” to sensacyjny film, który może przyciągnąć fanów gatunku i tych, którzy cenią dynamiczną akcję. Jednak dla osób o innych preferencjach filmowych może okazać się mniej interesujący.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo