Konto Premium

Babam ve Oğlum cały film

Konto Premium

„Babam ve Oglum”: Poruszający dramat z Turcji

„Babam ve Oglum” to film z 2005 roku, który został wyreżyserowany przez Çağana Irmaka. To poruszający dramat o relacjach między ojcem i synem, który zdobył uznanie na całym świecie.

Fabuła

Akcja filmu rozgrywa się w Stambule w latach 70. XX wieku. Onur jest ambitnym młodym dziennikarzem, który marzy o zostaniu pisarzem. Jego ojciec, Sadık, prowadzi niewielką aptekę i jest bardzo tradycyjnym człowiekiem. Ich relacje są trudne, ale pojawienie się wnuka Levent’a może je odmienić. Jednak gdy chłopiec zachoruje na białaczkę, cała rodzina musi stawić czoła nieuleczalnej chorobie.

Obsada

W rolach głównych występują Ege Tanman jako Onur, Çetin Tekindor jako Sadık oraz Hümeyra Akbay jako żona Sadıka. W roli Leventa zobaczymy Fırat Tanışa.

Odbiór

Film „Babam ve Oglum” zdobył uznanie krytyków filmowych i publiczności na całym świecie. Otrzymał nagrodę za najlepszy film na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Ankarze oraz zdobył Nagrodę Publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Seattle.

„Babam ve Oglum” – cały film

Jeśli chcesz obejrzeć film „Babam ve Oglum” w całości, możesz skorzystać z platform streamingowych, takich jak Netflix czy Amazon Prime Video. Tam znajdziesz go pod tytułem „My Father and My Son” w wersji z angielskimi napisami lub lektorem.

Ciesz się poruszającą historią o relacjach rodzinnych, miłości i poświęceniu w filmie „Babam ve Oglum”.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo