Konto Premium

Avatar cały film

Konto Premium

Avatar – spektakularny film science fiction

Avatar – fabuła

„Avatar” to science fiction osadzone w przyszłości na planecie Pandora. Film przedstawia historię byłego marines, Jake’a Sully’ego, który zostaje zwerbowany przez prywatną firmę do prowadzenia badań na tej niezwykłej planecie. Jake wkrótce odkrywa, że firma planuje zniszczenie domu i kultury rdzennej ludności planety, Na’vi, w celu wydobycia cennego minerału. Postanawia walczyć z najeźdźcami, pomagając Na’vi w obronie ich ziemi i kultury.

Avatar – obsada

W rolach głównych występują Sam Worthington jako Jake Sully oraz Zoe Saldana jako Neytiri, przedstawicielka rasy Na’vi, z którą Jake nawiązuje bliską relację. W filmie możemy również zobaczyć Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez i Laz Alonso.

Avatar – cały film

„Avatar” to jeden z największych hitów kinowych ostatnich lat. Jeśli chcesz obejrzeć ten spektakularny film science fiction w całości, możesz to zrobić na różnych platformach online, takich jak Amazon Prime, Netflix czy HBO Go.

Avatar – podsumowanie

„Avatar” to film, który wzbudził ogromne emocje i zachwyt widzów na całym świecie. To nie tylko spektakularne wizualnie widowisko, ale również historia walki o zachowanie kultury i ziemi rdzennej ludności planety. Z pewnością warto obejrzeć ten film, który na stałe zapisał się w historii kina science fiction.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo