Konto Premium

Ariana Grande: Excuse Me, I Love You cały film

Konto Premium

Ariana Grande: Excuse Me, I Love You – opis fabuły

Ekipa filmu dokumentalnego Netflix “Ariana Grande: Excuse Me, I Love You” towarzyszy laureatce Grammy i zdobywczyni kilku platynowych płyt w promującej album “Sweetener” trasie koncertowej, na którą w 2019 r. wyprzedano wszystkie bilety. Na taśmie uwieczniono spektakularne wykonania piosenek, które szturmem podbiły listy przebojów, oraz ekskluzywne, niepublikowane wcześniej nagrania przedstawiające supergwiazdę w domu i w trasie z jej tancerzami i zespołem. Film prezentuje wiele twarzy namiętnej, surowej i zawsze prawdziwej artystki, a także kulisy jej prób przed koncertami, kultowe stylizacje oraz intymne i emocjonalne chwile, dzięki którym piosenkarkę połączyła z fanami szczególna więź.

Gdzie obejrzeć cały film Ariana Grande: Excuse Me, I Love You online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Ariana Grande: Excuse Me, I Love You”

  • Nieznanymi przyczynami tytuł pominął część tekstu piosenki “r.e.m” z albumu Sweetener – “Um”.

Podsumowanie

Film “Ariana Grande: Excuse Me, I Love You” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,4, na IMDb 6,3, a na TMDb 8,2.

Ten dokumentalno-muzyczny film może przypaść do gustu fanom Ariany Grande oraz miłośnikom jej muzyki. Osoby zainteresowane życiem i karierą tej popularnej artystki mogą cieszyć się z bliskiego spojrzenia na jej koncertowy świat. Film zapewnia możliwość zanurzenia się w atmosferze koncertów i doświadczenia energii występów na żywo.

Jednakże, dla osób niezaznajomionych z twórczością Ariany Grande lub niezainteresowanych jej muzyką, ten film może być mniej interesujący. Brak informacji na temat fabuły utrudnia ocenę, ale dla tych, którzy nie są fanami artystki, film może nie dostarczyć wystarczająco dużo treści.

Podsumowując, “Ariana Grande: Excuse Me, I Love You” to film dla fanów Ariany Grande i osób zainteresowanych jej muzyką oraz koncertowym doświadczeniem. Dla innych widzów może być mniej atrakcyjny ze względu na brak informacji na temat fabuły i skupienie się głównie na koncertowych występach.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo