Konto Premium

Ant-Man i Osa cały film

Konto Premium

Ant-Man i Osa – kontynuacja przygód małego superbohatera

Ant-Man i Osa to film akcji, przygodowy i science fiction, który zadebiutował w kinach w 2018 roku. Film jest kontynuacją poprzedniej części, Ant-Mana z 2015 roku, i rozgrywa się w świecie uniwersum Marvela. Reżyserem filmu jest Peyton Reed, a w rolach głównych występują Paul Rudd jako Ant-Man, Evangeline Lilly jako Osa oraz Michael Douglas jako Hank Pym.

Fabuła filmu

W filmie Ant-Man i Osa Scott Lang, czyli Ant-Man, stara się pogodzić życie rodziny z obowiązkami superbohatera. Jednak Hope van Dyne i dr Hank Pym zlecili mu kolejną pilną misję, podczas której Ant-Man musi nauczyć się walczyć u boku Osy i odkryć sekrety z przeszłości. Fabuła filmu skupia się również na relacjach między postaciami, a także na humorystycznych wstawach, które są charakterystyczne dla filmów z uniwersum Marvela.

Jak obejrzeć Ant-Man i Osę w całości?

Jeśli chcesz obejrzeć Ant-Man i Osę w całości, możesz skorzystać z różnych platform streamingowych, takich jak np. Disney+ czy Netflix. Film jest również dostępny na płytach DVD i Blu-ray. Warto zauważyć, że Ant-Man i Osa to film, który nie jest nowością, ale wciąż cieszy się dużą popularnością wśród fanów uniwersum Marvela.

Odbiór filmu

Ant-Man i Osa zebrał pozytywne recenzje od krytyków i publiczności. Na portalu Rotten Tomatoes film otrzymał ocenę 88% ze średnią oceną 7,3/10, co wskazuje na to, że większość recenzentów pozytywnie ocenia ten film. Wśród pochwał filmu można wymienić ciekawą i oryginalną fabułę, udane połączenie akcji i humoru oraz doskonałą chemię między głównymi aktorami.

Podsumowanie

Ant-Man i Osa to film, który z pewnością przypadnie do gustu fanom uniwersum Marvela oraz miłośnikom filmów akcji, przygodowych i science fiction. Kontynuacja przygód Ant-Mana i Osy przyciąga uwagę nie tylko dzięki interesującej fabule i efektom specjalnym, ale również dzięki relacjom między postaciami i zabawnym wstawkom. Jeśli jeszcze nie widziałeś tego filmu, koniecznie sprawdź, gdzie możesz go obejrzeć w całości i przekonaj się, dlaczego cieszy się on tak dużą popularnością wśród widzów.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo