Konto Premium

Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie cały film

Konto Premium

Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie – premiera filmu już za nami!

Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie to biograficzno-dokumentalny film, którego jedynym reżyserem jest Ursula Macfarlane. Produkcja pochodzi z USA i ma czas trwania 116 minut. Oryginalny tytuł filmu brzmi “Anna Nicole Smith: You Don’t Know Me”.

Premiera tego fascynującego obrazu miała miejsce 16 maja 2023 roku, więc już możemy cieszyć się jego treścią. Film przedstawia historię kontrowersyjnej postaci – Anny Nicole Smith, ikony popkultury lat 90. i początku XXI wieku.

Anna Nicole Smith była amerykańską modelką, aktorką i celebrytką, która zdobyła ogromną popularność dzięki swojemu niekonwencjonalnemu stylowi życia i burzliwej karierze. Jej historia pełna jest skandali, dramatów i tajemnic, które wciąż fascynują świat.

W filmie “Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie” Ursula Macfarlane przenosi nas w świat tej niezapomnianej postaci, odkrywając kulisy jej życia prywatnego i zawodowego. Dzięki starannie dobranym materiałom archiwalnym oraz wywiadom z bliskimi i współpracownikami Smith, otrzymujemy unikalny wgląd w jej emocjonującą historię.

Nie przegap okazji, aby poznać prawdziwą Annę Nicole Smith – ikonę, której życie było pełne świateł reflektorów, ale także cieni i tajemnic. Przygotuj się na niezapomnianą podróż przez burzliwe życie tej niezwykłej kobiety!

Anna Nicole Smith: Nieznane oblicze ikony

Reżyserka Ursula Macfarlane (“Nietykalny”) i producentka Alexandra Lacey przedstawiają odważną opowieść o życiu, śmierci i sekretach Vickie Lynn Hogan – lepiej znanej jako modelka i aktorka Anna Nicole Smith, przybliżając widzom jej autentyczne oblicze.

Już od chwili debiutu w “Playboyu” w 1992 roku oszałamiająca kariera Anny Nicole była spełnieniem amerykańskiego snu, który gwałtownie przerwała jej przedwczesna śmierć w roku 2007. “Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie” to niepublikowane wcześniej nagrania, prywatne filmy i wywiady ze znanymi osobami, które dotąd nie wypowiadały się na ten temat. Składają się one na zupełnie nowy obraz typowej blond piękności, której nikt tak naprawdę nie znał.

Obsada aktorska w filmie „Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie”

Aktorzy:

  • Ursula Macfarlane – reżyserka
  • Jessica Jones – kompozytorka
  • Suzanne Migdall – producentka
  • Ben Silverman – producent
  • Howard Owens – producent
  • Leslie Lucey – producent
  • Caryn Capotosto – producentka
  • Alexandra Lacey – producentka
  • Jonathan Schaerf – producent

Gdzie obejrzeć cały film Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa na zasadzie subskrypcji, gdzie użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do treści. Netflix produkuje również własne oryginalne filmy i seriale, które zdobywają wiele nagród i cieszą się dużą popularnością. Serwis oferuje personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Podsumowanie

Film “Anna Nicole Smith: Nie znacie mnie” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie uzyskał ocenę 6,2, na IMDb 6,4, a na TMDb 6,3. Te oceny sugerują, że film jest przeciętny lub nieco powyżej przeciętnej.

Biorąc pod uwagę gatunek filmu – biograficzny i dokumentalny – można przypuszczać, że ten film może zainteresować osoby zainteresowane życiem i karierą Anny Nicole Smith. Może to być również interesujące dla fanów biografii i dokumentów o znanych osobach.

Jednak dla osób, które nie są zainteresowane życiem Anny Nicole Smith lub nie przepadają za filmami biograficznymi lub dokumentalnymi, ten film może być mniej atrakcyjny.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem Anny Nicole Smith lub interesujesz się biografiami i dokumentami o znanych osobach, ten film może Ci się spodobać. Jednak jeśli nie jesteś zainteresowany tymi tematami, możesz go sobie odpuścić.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo