Konto Premium

Amores perros cały film

Konto Premium

Amores perros – niezwykłe dzieło kina i uniwersalna opowieść o życiu, miłości, samotności i poświęceniu. Film jest połączeniem trzech pozornie niezwiązanych ze sobą historii, które krzyżują się podczas tragicznego wypadku samochodowego. Amores perros to doskonały przykład na to, że kino latynoamerykańskie ma wiele do zaoferowania światowej publiczności.

Amores perros cały film – o czym jest ten film?

Amores perros to film z 2000 roku, wyreżyserowany przez meksykańskiego reżysera Alejandra Gonzáleza Iñárritu. Film jest połączeniem trzech pozornie niezwiązanych ze sobą historii, których losy krzyżują się podczas tragicznego wypadku samochodowego w Meksyku. Film ukazuje miłość, samotność, poświęcenie, przemoc i zdradę. To uniwersalna opowieść o życiu i ludzkich emocjach.

Amores perros cały film – o aktorach

W filmie wystąpili m.in. Gael García Bernal, Emilio Echevarría, Goya Toledo i Álvaro Guerrero. Wszyscy aktorzy wspaniale poradzili sobie z trudnymi rolami i przekazali widzom wiele emocji. Gael García Bernal zagrał młodego chłopaka, Octavio, który liczy na to, że wystawiając psa do walki, zdobędzie pieniądze na ucieczkę z uwięzionej rodziny. Emilio Echevarría zagrał rolę El Chivo, buntownika z elitarnego domu, który stoczył się na dno i został płatnym zabójcą, polującym na bogatego biznesmena. Goya Toledo zagrała Valerię, modelkę, która zostawia męża i dzieci dla wydawcy czasopisma. Álvaro Guerrero zagrał Daniela, wydawcę, który zostawia swoją rodzinę dla Valerii.

Amores perros cały film – recenzja

Amores perros to film, który porusza trudne tematy i nie pozostawia odbiorcy obojętnym. Reżyser doskonale oddał nastrój Meksyku, przedstawiając jego ciemną stronę. Film został doceniony przez krytyków i zdobył wiele nagród, m.in. nagrodę w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny na 73. ceremonii wręczenia Oscarów.

Amores perros cały film – gdzie obejrzeć?

Film Amores perros jest dostępny w serwisie Netflix oraz w innych serwisach streamingowych. Można go również kupić na płycie DVD lub Blu-ray.

Podsumowanie

Amores perros to film, który warto obejrzeć nie tylko ze względu na jego artystyczne walory, ale również ze względu na uniwersalne tematy,

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo