Konto Premium

Alibi.com 2 cały film

Konto Premium

Fabuła filmu Alibi.com 2

Greg, główny bohater filmu, prowadzi dochodowy biznes oparty na kłamstwie. Jego firma, Alibi.com, specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych kłamstw dla klientów, którzy chcą uniknąć różnych nieprzyjemnych sytuacji. Jednak po tym, jak Greg zakochuje się i postanawia żyć w prawdzie, jego życie staje się bardzo skomplikowane.

Greg zbudował tak wiele kłamstw wokół swojej rodziny, że teraz musi zorganizować dwa wesela – jedno dla swoich teściów i drugie dla swoich rodziców. Na weselu dla teściów pojawią się podstawieni rodzice Grega, a na drugim weselu pojawi się fałszywa panna młoda. Problem polega na tym, że Greg musi być obecny na obu weselach.

Ta skomplikowana konstrukcja kłamstw jest tak niestabilna, że nawet dziecko zdaje sobie sprawę, że coś musi pójść nie tak. Greg będzie musiał znaleźć sposób na utrzymanie równowagi między dwoma światami i uniknięcie odkrycia prawdy przez swoją ukochaną i teściów. Czy uda mu się utrzymać tę iluzję? Odpowiedź znajdziemy w filmie Alibi.com 2.

Obsada aktorska w filmie „Alibi.com 2”

Aktorzy:

  • Philippe Lacheau jako Grégory “Greg” Van Huffel
  • Elodie Fontan jako Flo Martin
  • Tarek Boudali jako Medhi
  • Julien Arruti jako Augustin
  • Nathalie Baye jako Marlène
  • Didier Bourdon jako Gérard
  • Arielle Dombasle jako Appoline
  • Gérard Jugnot jako Daniel
  • Georges Corraface jako Thierry

Podsumowanie

Film “Alibi.com 2” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 7,1, na IMDb 6,6, a na TMDb 7. Jest to komedia, która może przypaść do gustu pewnej grupie widzów, ale niekoniecznie innym.

Dla osób, które lubią lekkie i zabawne filmy, “Alibi.com 2” może być świetnym wyborem. Komediowe sytuacje i humor mogą zapewnić rozrywkę i uśmiech na twarzy. Film ten może być również odpowiedni dla fanów poprzednich części serii lub dla tych, którzy cenią sobie francuski styl komedii.

Jednakże, jeśli nie jesteś fanem tego gatunku filmowego lub oczekujesz czegoś bardziej ambitnego, “Alibi.com 2” może Cię rozczarować. Nie jest to film dla osób poszukujących głębszych treści czy skomplikowanej fabuły. Jeśli preferujesz kino artystyczne lub dramaty, ten film może Cię nie zainteresować.

Podsumowując, “Alibi.com 2” to komedia o różnych ocenach, która może przyciągnąć uwagę miłośników tego gatunku filmowego, zwłaszcza tych zainteresowanych francuskim humorem. Jednakże, dla osób oczekujących czegoś bardziej ambitnego lub nieprzekonanych do komedii, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo