Konto Premium

Agenci cały film

Konto Premium

Agenci – film pełnometrażowy, który łączy w sobie trzy gatunki

Agenci to film pełnometrażowy, który pochodzi z 2013 roku. Jest to produkcja, która łączy w sobie trzy gatunki – akcja, komedia oraz kryminał. W rolach głównych występują Denzel Washington i Mark Wahlberg. Film opowiada historię dwóch mężczyzn, którzy zdają sobie sprawę, że pracują dla różnych agencji rządowych, ale nie wiedzą, że ich partner również jest tajnym agentem. Razem decydują się na skok, który okazuje się być dużo bardziej skomplikowany, niż pierwotnie zakładali.

Obsada filmu Agenci

W filmie Agenci można zobaczyć znanych i doświadczonych aktorów, którzy wykonali swoje role na najwyższym poziomie. W głównych rolach występują:

  • Denzel Washington jako Bobby Trench
  • Mark Wahlberg jako Michael „Stig” Stigman
  • Paula Patton jako Deb Rees
  • Bill Paxton jako Earl
  • Fred Ward jako Admiral Tuwey

Fabuła filmu Agenci

Akcja filmu Agenci rozpoczyna się od przedstawienia dwóch głównych bohaterów, Bobby’ego Trencha i Michaela „Stig” Stigmana, którzy przygotowują się do skoku na bank, z którego zamierzają ukraść trzy miliony dolarów. Okazuje się, że Bobby i Stig to agenci specjalni pracujący dla dwóch różnych agencji rządowych, co obojgu bohaterom jest nieznane.

Po ukradzie pieniędzy okazuje się, że te nie należą do kartelu narkotykowego, ale do CIA. Stig zostaje schwytany przez CIA, a Bobby decyduje się na jego ratunek. Razem muszą poradzić sobie z niebezpiecznym przeciwnikiem, którym okazuje się być Earl – człowiek, który jest w stanie zrobić wszystko, aby odzyskać pieniądze.

Reżyser i produkcja filmu Agenci

Reżyserem filmu Agenci jest Baltasar Kormákur, a producentami – Marc Platt, Adam Siegel, Andrew Cosby, Randall Emmett, George Furla i Norton Herrick. Scenariusz został napisany przez Blake’a Mastersa, a film kręcono w Stanach Zjednoczonych.

Odbiór filmu Agenci

Film Agenci miał swoją premierę w sierpniu 2013 roku i zarobił ponad 131 milionów dolarów na całym świecie. Mimo że recenzje były mieszane, to film cieszył się popularnością wśród widzów, którzy lubią produkcje łączące w sobie różne gatunki.

Agenci – cały film

Jeśli chcesz obejrzeć film Agenci w całości, to istnieje kilka możliwości. Jedną z nich jest skorzystanie z platformy streamingowej, która udostępnia ten film. Można go znaleźć na przykład na platformie Netflix.

Inną opcją jest zakup oryginalnej wersji DVD lub Blu-ray, które można znaleźć w sklepach z filmami lub na stronach internetowych.

Podsumowanie

Agenci to film pełnometrażowy, który łączy w sobie trzy gatunki – akcja, komedia i kryminał. Produkcja ta opowiada historię dwóch agentów, którzy nie wiedzą, że pracują dla różnych agencji rządowych. Razem decydują się na skok, który okazuje się być dużo bardziej skomplikowany, niż pierwotnie zakładali. Film zdobył popularność wśród widzów, którzy lubią produkcje łączące w sobie różne gatunki. Jeśli chcesz obejrzeć ten film w całości, możesz skorzystać z platformy streamingowej lub zakupić oryginalną wersję DVD lub Blu-ray.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo