Konto Premium

After 5. Na zawsze cały film

Konto Premium

After 5. Na zawsze – Opis fabuły

Tessa i Hardin nie są już razem. Każde z nich na własną rękę szuka szczęścia i spełnienia. Tessa poświęca się pracy i przelotnym romansom, próbując zapomnieć o Hardinie. Z kolei Hardin, po sukcesie swojej pierwszej książki, korzysta z uroków popularności i imprezuje, próbując zatrzeć ból rozstania.

Gdy przyjaciele rzucają mu wyzwanie, by uwiódł piękną Natalie, Hardin decyduje się wyjechać za dziewczyną do Lizbony. Pod gorącym słońcem Portugalii rozkwita romans między nimi, jednak pojawiają się również kłopoty. Namiętna schadzka z Natalie zostaje uwieczniona na wideo i wycieka do Internetu, co stwarza skandal.

Hardin, próbując uciec przed konsekwencjami skandalu, szuka ukojenia w hazardzie, imprezach i kolejnych podbojach. Jednak im dalej jest od Tessy, tym bardziej czuje pustkę, którą po sobie zostawiła. Próbuje także wrócić do pisania, które przypomina mu o utraconej miłości.

Czy istnieje jeszcze szansa, by odzyskać to, co stracone? Czy można naprawić dawne błędy i spróbować jeszcze raz? Film “After 5. Na zawsze” przedstawia historię Tessy i Hardina, którzy muszą zmierzyć się z przeszłością, własnymi błędami i próbować odbudować swoje związki. Czy będą w stanie znaleźć szczęście i spełnienie razem?

Obsada aktorska w filmie „After 5. Na zawsze”

Aktorzy:

 • Hero Fiennes-Tiffin jako Hardin Scott
 • Josephine Langford jako Tessa Young
 • Stephen Moyer jako Christian Vance
 • Louise Lombard jako Trish
 • Mimi Keene jako Nathalie
 • Cora Kirk jako Freya
 • Rosa Escoda jako Kat
 • Paul S. Tracey jako Gliniarz Silvio
 • Jessica Webber jako Maddy

Ciekawe informacje o „After 5. Na zawsze”

 • Rzekomo ostatni film z serii “After”
 • Jedyna seria filmowa “After” nie opiera się na adaptacjach, ale film jest podzielony na powieści od swojego poprzednika.
 • W przeciwieństwie do pierwszych trzech części w sequelach, “After Everything” będzie miało wyłącznie globalną premierę kinową, jako wynik regulacji dystrybutorów mających na celu uniknięcie piractwa.

Podsumowanie

Film After 5. Na zawsze otrzymał różnorodne oceny na stronie Filmweb. Niektórzy widzowie ocenili go bardzo wysoko, inni natomiast nie byli tak zachwyceni. Film ten należy do gatunku melodramatu, co sugeruje, że skupia się na emocjach i relacjach między bohaterami.

Dla osób, które lubią romantyczne historie pełne napięcia i emocji, After 5. Na zawsze może być interesującym wyborem. Melodramatyczny charakter filmu może przyciągnąć widzów, którzy cenią sobie głębokie emocje i skomplikowane relacje między bohaterami. Jeśli jesteś fanem tego gatunku i lubisz oglądać filmy, które poruszają serce, to ten film może być dla Ciebie.

Jednakże, jeśli nie przepadasz za romantycznymi historiami pełnymi dramatów i wzruszeń, After 5. Na zawsze może Cię nie przekonać. Film ten skupia się głównie na emocjach i relacjach między bohaterami, więc jeśli preferujesz bardziej akcję lub komedię, to ten film może Cię nie zainteresować.

Podsumowując, After 5. Na zawsze to melodramatyczny film, który może przyciągnąć widzów poszukujących emocji i wzruszeń. Dla fanów tego gatunku może być to interesujący wybór, jednak dla osób oczekujących czegoś innego, może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo