Konto Premium

A oni dalej grzeszą, dobry Boże cały film

Konto Premium

A oni dalej grzeszą, dobry Boże

Fabuła filmu “A oni dalej grzeszą, dobry Boże” skupia się na rodzinie Verneuil, która obchodzi swoje 40. rocznicę ślubu. Para małżeńska, Claude i Marie Verneuil, postanawiają zorganizować huczną imprezę niespodziankę dla swoich córek. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Na przyjęcie zostają zaproszeni rodzice czterech zięciów: Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Rodzice Verneuil są przekonani, że to już wystarczająco dużo nietuzinkowych zięciów, ale okazuje się, że mają się jeszcze czego spodziewać.

Rodzice każdego zięcia pochodzą z różnych zakątków świata, co prowadzi do wielu kulturowych i językowych różnic. Wszystko to sprawia, że organizacja imprezy staje się prawdziwym wyzwaniem dla rodziny Verneuil.

Podczas przygotowań do świętowania rocznicy małżeństwa dochodzi do licznych nieporozumień, konfliktów i zabawnych sytuacji. Rodzina Verneuil musi stawić czoła różnym trudnościom i nauczyć się akceptować i szanować różnice między sobą.

Film “A oni dalej grzeszą, dobry Boże” jest pełen humoru, emocji i przekazuje ważne przesłanie o tolerancji, akceptacji i miłości rodzinnej. Przez cały czas trwania filmu towarzyszymy bohaterom w ich zabawnych i wzruszających perypetiach, a wszystko to pod czujnym okiem dobrego Boga.

Obsada aktorska w filmie „A oni dalej grzeszą, dobry Boże”

Aktorzy:

  • Christian Clavier jako Claude Verneuil
  • Chantal Lauby jako Marie Verneuil
  • Ary Abittan jako David Benichou
  • Medi Sadoun jako Rachid Benassem
  • Frédéric Chau jako Chao Ling
  • Noom Diawara jako Charles Koffi
  • Frédérique Bel jako Isabelle Verneuil-Benassem
  • Émilie Caen jako Ségolène Verneuil-Ling
  • Elodie Fontan jako Laure Verneuil-Koffi

Gdzie obejrzeć cały film A oni dalej grzeszą, dobry Boże online

Na podstawie dostępnych danych, można obejrzeć film na serwisach VOD takich jak Canal + Premiery, Player+, Nowe Horyzonty VOD, Kino pod Baranami, Moje Ekino oraz Rakuten.

Canal + Premiery to platforma VOD oferująca najnowsze premiery filmowe. Serwis ten jest dostępny dla abonentów Canal+ i umożliwia oglądanie filmów w wysokiej jakości.

Player+ to polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Posiada również funkcję oglądania na żywo kanałów telewizyjnych.

Nowe Horyzonty VOD to platforma stworzona przez Nowe Horyzonty Filmowe, organizatora Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Serwis ten skupia się na promowaniu niezależnego kina i oferuje szeroki wybór filmów artystycznych i niekonwencjonalnych.

Kino pod Baranami to jedno z najstarszych kin studyjnych w Polsce. Oprócz tradycyjnej działalności kinowej, posiadają również platformę VOD, która umożliwia oglądanie ich repertuaru online.

Moje Ekino to popularny polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Posiada również funkcję tworzenia listy ulubionych produkcji oraz rekomendacji na podstawie oglądanych treści.

Rakuten to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje różnorodne treści filmowe i telewizyjne. Jest jednym z największych dostawców usług streamingowych na świecie i posiada bogatą bibliotekę filmów i seriali.

Ciekawe informacje o „A oni dalej grzeszą, dobry Boże”

  • W tym filmie rolę Odile Verneuil (zamężnej Benichou) gra Alice David, zastępując Julię Piaton, która zagrała Odile w filmach “Za jakie grzechy, dobry Boże?” (2014) i “I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!” (2019). Piaton nie była dostępna ze względu na kolizję terminów.

Podsumowanie

Film “A oni dalej grzeszą, dobry Boże” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 6,9, na IMDb 6,1, a na TMDb 6,4. Te oceny sugerują, że film może być średnio oceniany przez widzów.

Jako komedia, “A oni dalej grzeszą, dobry Boże” może przyciągnąć uwagę osób lubiących lekkie i zabawne produkcje. Jeśli lubisz humor oparty na absurdalnych sytuacjach i komicznych dialogach, ten film może być dla ciebie. Może to być również dobra opcja dla fanów aktorów występujących w filmie.

Jednakże, jeśli nie przepadasz za komediami lub preferujesz bardziej wysublimowane i inteligentne żarty, ten film może cię rozczarować. Ponadto, jeśli oczekujesz głębszej fabuły lub bardziej złożonych postaci, “A oni dalej grzeszą, dobry Boże” może nie spełnić twoich oczekiwań.

Podsumowując, ten film może się spodobać osobom poszukującym lekkiej i zabawnej rozrywki, ale niekoniecznie przypadnie do gustu tym, którzy preferują bardziej wysublimowane komedie lub oczekują czegoś więcej niż tylko śmiechu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo