Konto Premium

80 for Brady cały film

Konto Premium

80 for Brady – historia osoby walczącej z chorobą Alzheimera

80 for Brady to amerykańska komedia z 2023 roku, opowiadająca historię mężczyzny, który zmaga się z chorobą Alzheimera. Film został wyprodukowany przez Paramount, a jego budżet wyniósł 28 milionów dolarów. W rolę głównego bohatera wcielił się Nick Nolte, a obok niego wystąpili m.in. Linda Hamilton, Peter Fonda i William Shatner.

Fabuła

Brady, emerytowany nauczyciel, cierpi na chorobę Alzheimera. Wraz z postępującą chorobą, jego pamięć zaczyna coraz bardziej szwankować. Zdesperowany, postanawia zorganizować swoje 80. urodziny, które miałby okazję spędzić z rodziną i przyjaciółmi, zanim na dobre straci kontakt z rzeczywistością. Jego córka i wnuczka podejmują się organizacji przyjęcia, podczas którego pojawiają się osoby, których Brady nie widział od lat.

Odbiór filmu

80 for Brady nie spotkał się z pozytywnym przyjęciem krytyków, uzyskując średnią ocenę 5.1/10 na portalu IMDb. Niemniej jednak, warto zwrócić uwagę na temat, który porusza film. Problematyka choroby Alzheimera jest bardzo ważna, a postać Brady’ego pokazuje, jak wiele warte jest wspomnienie o najbliższych i dobrych relacjach między ludźmi.

Cały film 80 for Brady

Niestety, na dzień dzisiejszy nie ma legalnej możliwości obejrzenia filmu 80 for Brady za darmo online. W Polsce film będzie miał swoją premierę kinową 3 marca 2023 roku.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo