Konto Premium

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach cały film

Konto Premium

Premiera filmu “8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” już za nami!

Sylwester Jakimow w końcu ujawnił swoją najnowszą produkcję – komedię obyczajową “8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Film został wyprodukowany w Polsce, a jego premiera odbyła się 28 stycznia 2022 roku.

Scenariusz do filmu napisali Alina Puchała oraz Adam Musielski, a czas trwania produkcji wynosi 95 minut. Warto zaznaczyć, że reżyserem filmu był tylko i wyłącznie Sylwester Jakimow.

“8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to opowieść o mężczyznach i ich codziennych problemach. W filmie pojawiają się znane polskie gwiazdy, takie jak Janusz Gajos czy Katarzyna Zielińska. Czy ta komedia zrobi furorę wśród widzów? Tego dowiemy się już niedługo!

Opis fabuły filmu “8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”

Film “8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to kontynuacja komedii o grupie przyjaciół, którzy muszą zmierzyć się z różnymi problemami życiowymi. Ricky boryka się z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian stara się pozbierać po złamanym sercu. Tylko Tomek nadal odważnie spełnia swoje marzenia, co prowadzi go do kłopotów.

W nowej odsłonie komedii do grupy przyjaciół dołącza tajemnicza Pestka. Wszyscy razem przeżywają szalone przygody, ale także wzruszające chwile i dowiadują się, jak ważna jest siła przyjaźni. Film pokazuje, że mężczyźni też mają swoje słabości i problemy, ale dzięki wsparciu bliskich osób są w stanie je przezwyciężyć.

Obsada aktorska w filmie „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”

Aktorzy

  • Alicja Bachleda-Curuś jako Basia
  • Mikołaj Roznerski jako Tomasz
  • Maciej Zakościelny jako Kordian Bachleda-Mostowicz
  • Leszek Lichota jako Stefan
  • Karolina Bruchnicka jako “Pestka”
  • Zbigniew Zamachowski jako Ryszard “Ricky” Poprawa
  • Piotr Głowacki jako Jarosław Purchała
  • Piotr Polk jako Producent muzyczny
  • Katarzyna Skrzynecka jako Szefowa

Gdzie obejrzeć cały film 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach online

Film można obejrzeć na serwisach VOD takich jak Netflix, Canal Plus, Player Plus, Polsat oraz Chili.

Netflix to jeden z największych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów.

Canal Plus to francuski serwis telewizyjny, który oferuje również usługi VOD. Serwis skupia się głównie na filmach i serialach, ale oferuje również programy sportowe i dokumentalne.

Player Plus to polski serwis VOD należący do Grupy TVN. Oferuje on szeroki wybór filmów, seriali oraz programów telewizyjnych. Serwis umożliwia również oglądanie kanałów telewizyjnych na żywo.

Polsat to polska stacja telewizyjna, która również oferuje usługi VOD. Serwis umożliwia oglądanie filmów, seriali oraz programów telewizyjnych emitowanych na antenie Polsatu.

Chili to włoski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Serwis działa w kilku krajach europejskich, w tym w Polsce. Chili umożliwia również wynajmowanie filmów na określony czas.

Podsumowanie

Film “8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” otrzymał mieszane recenzje od krytyków i widzów. Na stronie Filmweb uzyskał ocenę 4,9, na IMDb 3,7, a na TMDb 4,3. Jest to komedia obyczajowa, która może przypaść do gustu fanom tego gatunku filmowego. Jednakże, ze względu na niskie oceny, nie jest to film dla każdego. Osoby, które lubią lekkie i zabawne kino mogą być zainteresowane tym filmem, ale ci, którzy oczekują czegoś więcej niż tylko rozrywki, mogą być rozczarowani.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo