Konto Premium

8 bitowe Święta cały film

Konto Premium

8 bitowe Święta

Zabawne i szczere spojrzenie na przygody z czasów dzieciństwa.

Akcja tej opowieści rozgrywa się na przedmieściach Chicago pod koniec lat 80. XX w., a jej bohaterem jest dziesięcioletni Jake Doyle, który stara się zdobyć na Boże Narodzenie najnowszy i najlepszy system gier wideo.

Jake jest ogromnym fanem gier wideo i marzy o posiadaniu najnowszego systemu, który pozwoliłby mu zanurzyć się w wirtualnym świecie pełnym przygód. Jednakże, jego rodzice nie są przekonani do tego pomysłu i uważają, że spędza już zbyt dużo czasu przed telewizorem.

W miarę zbliżania się Świąt Bożego Narodzenia, Jake podejmuje wszelkie możliwe działania, aby przekonać swoich rodziców do zakupu nowego systemu gier. Przez wiele tygodni oszczędza swoje kieszonkowe, pomaga w domowych obowiązkach i stara się być najlepszym uczniem w szkole.

Jednakże, Jake napotyka wiele przeszkód na swojej drodze. W sklepie z elektroniką okazuje się, że system gier jest wyprzedany, a na aukcjach internetowych ceny są niebotyczne. Jake nie poddaje się jednak i postanawia spróbować swoich sił w konkursie organizowanym przez lokalną stację telewizyjną, gdzie główną nagrodą jest właśnie nowy system gier.

W międzyczasie, Jake poznaje grupę innych dzieci, które również marzą o posiadaniu tego samego systemu. Razem tworzą drużynę i wspólnie podejmują różne zadania, aby zdobyć punkty i wygrać konkurs. Przeżywają wiele przygód i zabawnych sytuacji, a ich determinacja i przyjaźń sprawiają, że są nie do pokonania.

Ostatecznie, Jake i jego drużyna udaje się wygrać konkurs i zdobyć upragniony system gier. Ich radość jest ogromna, a Święta Bożego Narodzenia stają się jeszcze bardziej magiczne dzięki nowym możliwościom, jakie daje im ten system.

Film “8 bitowe Święta” to pełna humoru i nostalgii opowieść o marzeniach, przyjaźni i determinacji. Przenosi nas w czasy dzieciństwa, kiedy świat gier wideo był jeszcze prostszy, ale równie ekscytujący.

Obsada aktorska w filmie „8 bitowe Święta”

Aktorzy:

 • Neil Patrick Harris jako Dorosły Jake Doyle
 • Winslow Fegley jako Młody Jake Doyle
 • June Diane Raphael jako Kathy Doyle
 • Steve Zahn jako John Doyle
 • Sophia Reid-Gantzert jako Annie Doyle
 • Christy Bruce jako Katie Doyle
 • Bellaluna Resnick jako Lizzy Doyle
 • Luca Doulgeris jako Charlie Doyle
 • Braelyn Rankins jako Teddy Hodges

Ciekawe informacje o „8 bitowe Święta”

 • Karta Bill’a Ripkena “F face” to w rzeczywistości prawdziwy błąd na karcie numer 616 z 1989 roku Fleer.
 • Dziecko mówi Jake’owi “Myślę, że źle napisałeś “covert”; faktycznie napisał “kovert” na swojej mapie planu.
 • Tammy i Teddy Hodges (Brielle Rankins i Braelyn Rankins) nie są bliźniakami w prawdziwym życiu. Jednak są rodzeństwem oddzielonym faktycznie o rok.
 • Obok pustego talerza z ciasteczkami i szklanki mleka znajduje się taśma miernicza, co wskazuje, że tata udawał Świętego Mikołaja i pracował przy narzędziach.
 • O godzinie 1:24, technika filmowa pokazująca jednym ujęciem młodego Jake’a odkładającego słuchawkę i wychodzącego z pokoju, a następnie dorosłego Jake’a wchodzącego do tego samego pokoju jest ujawniona przez nadal kołyszący się przewód telefonu na ścianie.

Podsumowanie

Film “8 bitowe Święta” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 6,4, na IMDb 6,7, a na TMDb również 6,4. Te oceny sugerują, że film może być interesujący dla osób lubiących filmy familijne, fantasy i komedie.

Dla tych, którzy cenią sobie rozrywkę dla całej rodziny, “8 bitowe Święta” może być dobrym wyborem. Film prawdopodobnie oferuje lekką i zabawną rozrywkę, która może przyciągnąć zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Jednak dla osób oczekujących głębszych treści lub bardziej ambitnych produkcji, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Podsumowując, “8 bitowe Święta” to film dla tych, którzy szukają lekkiej i przyjemnej rozrywki dla całej rodziny.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo