Konto Premium

7 kobiet i tajemnica cały film

Konto Premium

7 kobiet i tajemnica: Siedem kobiet próbuje rozwiązać zagadkę morderstwa głowy rodziny

Głowa rodziny, znany biznesmen, zostaje znaleziony martwy w swoim luksusowym domu. Okoliczności śmierci są tajemnicze i policja nie jest w stanie znaleźć żadnych konkretnych dowodów ani podejrzanych. Wkrótce potem, siedem kobiet związanych z rodziną postanawia podjąć własne śledztwo w celu odkrycia prawdy.

Każda z tych kobiet ma swoje własne motywy do rozwiązania tej zagadki. Pierwsza to żona ofiary, która jest przekonana, że jej mąż został zamordowany przez kochankę. Druga to córka, która podejrzewa swojego ojca o ukrywanie mrocznych sekretów. Trzecia to siostra, która jest przekonana, że za śmierć odpowiedzialny jest ktoś z ich własnej rodziny.

Czwarta to najlepsza przyjaciółka żony, która podejrzewa, że mąż był zamieszany w nielegalne interesy. Piąta to sekretarka ofiary, która posiada informacje mogące rzucić światło na prawdziwego sprawcę. Szósta to sąsiadka, która obserwowała podejrzane zachowanie w okolicy w dniu morderstwa. Siódma to detektyw prywatny, wynajęty przez rodzinę, aby pomóc w rozwiązaniu sprawy.

Każda z tych kobiet ma swoje własne tajemnice i ukryte motywy, które stopniowo wychodzą na jaw podczas ich wspólnego śledztwa. W miarę jak odkrywają kolejne dowody i tropią potencjalnych podejrzanych, ich relacje zaczynają się komplikować. Dochodzi do konfliktów, podejrzeń i zdrad, które stawiają pod znakiem zapytania ich wspólny cel.

W końcu, po wielu zwrotach akcji i nieoczekiwanych odkryciach, siedem kobiet odkrywa prawdę o morderstwie głowy rodziny. Okazuje się, że sprawca był zupełnie kimś innym, niż się spodziewały. Ich determinacja i współpraca doprowadzają do ujawnienia motywów i ukrytych tajemnic każdego z nich.

Film “7 kobiet i tajemnica” to pełna napięcia historia o siedmiu kobietach, które muszą przezwyciężyć swoje różnice i współpracować, aby odkryć prawdę o morderstwie głowy rodziny. To opowieść o zdradzie, miłości, lojalności i sile kobiecej solidarności w obliczu trudności.

Obsada aktorska w filmie „7 kobiet i tajemnica”

Aktorzy:

 • Margherita Buy jako Margherita
 • Diana Del Bufalo jako Susanna
 • Sabrina Impacciatore jako Agostina
 • Benedetta Porcaroli jako Caterina
 • Micaela Ramazzotti jako Veronica
 • Luisa Ranieri jako Maria
 • Ornella Vanoni jako Rachele
 • Luca Pastorelli jako Marcello
 • Marco Rossetti jako Inspektor policji

Gdzie obejrzeć cały film 7 kobiet i tajemnica online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „7 kobiet i tajemnica”

 • Włoski remake filmu “8 kobiet” (2002).
 • Zgodnie z napisami końcowymi, produkcja ta była neutralna dla środowiska.
 • Caterina jest widziana czytająca opowiadanie z 1848 roku “Białe noce” autorstwa Fiodora Dostojewskiego, autora m.in. “Zbrodni i kary”, “Idioty”, “Biednych ludzi” i “Zapisków ze starego domu”.
 • W czasie 0:12:31 – hollywoodzki stereotyp #068: elektryczność jest hałaśliwa.

Podsumowanie

Film “7 kobiet i tajemnica” otrzymał mieszane oceny od krytyków. Na stronie Filmweb uzyskał ocenę 5,1, na IMDb 5,4, a na TMDb 5,6. Jest to komedia kryminalna, która może przypaść do gustu pewnej grupie widzów, ale niekoniecznie wszystkim.

Dla osób lubiących lekkie kino rozrywkowe z elementami kryminalnymi, “7 kobiet i tajemnica” może być interesującym wyborem. Film ten może przyciągnąć fanów humoru sytuacyjnego oraz tych, którzy cenią sobie nieskomplikowane historie zaskakujące zwrotem akcji.

Jednakże dla widzów oczekujących głębszych treści i bardziej wymagających produkcji, “7 kobiet i tajemnica” może okazać się zbyt prostolinijnym filmem. Osoby preferujące bardziej skomplikowane fabuły czy głębsze przesłanie mogą być rozczarowane tym obrazem.

Podsumowując, “7 kobiet i tajemnica” to komedia kryminalna o mieszanych ocenach. Może przypaść do gustu widzom poszukującym lekkiego rozrywki, ale niekoniecznie spełni oczekiwania tych, którzy preferują bardziej wymagające filmy.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo