Konto Premium

65 cały film

Konto Premium

65 – nadchodzący sci-fi thriller

Opis filmu

65 to nadchodzący film sci-fi thriller, którego premiera planowana jest na 8 marca 2023 roku. Film opowiada historię pilota Millsa, który po katastrofie na nieznanej planecie odkrywa, że tak naprawdę utknął na Ziemi 65 milionów lat temu, w prehistorycznych czasach.

Fabuła

Film 65 rozpoczyna się od katastrofy kosmicznej, w której pilot Mills wraz z załogą zostaje zmuszony do lądowania na nieznanej planecie. Wkrótce jednak okazuje się, że to nie jest żadna obca planeta, ale Ziemia sprzed 65 milionów lat. Mills i jego załoga zmuszeni są do walki o przetrwanie w świecie, który jest zupełnie obcy i pełen niebezpieczeństw.

Gatunek

65 to film science-fiction z wątkami thrillera. Połączenie tych dwóch gatunków tworzy interesującą mieszankę, która z pewnością przyciągnie uwagę wielu widzów.

Obsada

W filmie 65 występują m.in.:

  • Adam Driver jako pilot Mills
  • Ariana Greenblatt jako Harper Mills
  • Tom Hardy jako generał Morgan
  • Lena Headey jako doktor Ryan
  • David Dastmalchian jako doktor Landis
  • Hiam Abbass jako matka Harper

Produkcja

Film 65 został wyprodukowany przez Columbia Pictures oraz kanadyjskie studio Bron Studios. Za reżyserię odpowiada Scott Beck i Bryan Woods, a za scenariusz duet Beck/Woods we współpracy z Davidem Eisenbergiem i Jaysonem Rothwellem. Film kręcony był w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Cały film

Niestety, w chwili obecnej nie ma jeszcze możliwości obejrzenia filmu 65 w internecie. Film będzie dostępny jedynie w kinach od 8 marca 2023 roku. Zachęcamy do śledzenia informacji na temat filmu oraz wybierania się na jego seanse, aby przeżyć przygodę razem z pilotem Mills i pozostałą załogą.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo