Konto Premium

1917 cały film

Konto Premium

1917 – historia walki o przetrwanie

1917 – fabuła

„1917” to film wojenny, który przenosi nas do czasów I wojny światowej. Akcja rozgrywa się w 1917 roku i opowiada historię dwóch brytyjskich szeregowców, Schofielda i Blake’a, którzy otrzymują bardzo ważne zadanie. Muszą przekazać rozkaz odwołujący atak, który jest skazany na niepowodzenie. Od powodzenia tej misji zależy życie tysięcy żołnierzy, w tym brata Blake’a.

1917 – obsada i twórcy

W filmie „1917” w rolach głównych występują George MacKay jako Schofield i Dean-Charles Chapman jako Blake. W filmie możemy również zobaczyć takie nazwiska jak: Mark Strong, Andrew Scott, Richard Madden i Benedict Cumberbatch. Reżyserem i autorem scenariusza jest Sam Mendes, a zdjęcia do filmu wykonał Roger Deakins.

1917 – cały film

„1917” to film, który z pewnością warto zobaczyć. Wciągająca fabuła, świetna obsada oraz wyjątkowa oprawa wizualna to tylko niektóre z elementów, które przyciągają do tego filmu. Dla wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby obejrzeć „1917” w całości, polecamy skorzystanie z oferty serwisów streamingowych, gdzie film jest dostępny w wysokiej jakości.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo